FB pixel TP pixel
The Man with Hare Ears
The Man with Hare Ears

Muž se zaječíma ušima

The Man with Hare Ears
Česko | 2021 | Komedie | Satira

Josef (Miroslav Krobot) je spisovatel, který jednoho dne získá nečekanou schopnost – mimořádný sluch v podobě zaječích uší. Ten mu umožňuje výborně slyšet nejenom hlasy dalších lidí, ale především jejich myšlenky... Střet cizích a vlastních představ o sobě samém otevře Josefovi oči. Když mu pak jeho...

Josef (Miroslav Krobot) je spisovatel, který jednoho dne získá nečekanou schopnost – mimořádný sluch v podobě zaječích uší. Ten mu umožňuje výborně slyšet nejenom hlasy dalších lidí, ale především jejich myšlenky... Střet cizích a vlastních představ o sobě samém otevře Josefovi oči. Když mu pak jeho mladá přítelkyně Katka (Alexandra Borbély) oznámí, že s ním čeká dítě, Josef ví, že je to jeho poslední šance, jak si uspořádat dosavadní život. Rozhodne se s ní oženit a narovnat rodinné vztahy... Muž se zaječíma ušima je tragikomedií o muži, kterému se život převrátí vzhůru nohama ze dne na den, ale i vyprávěním o našich představách o životě a o tom, jak někdy mohou být mylné a zároveň smutné i komické.

IMDb  58 % CSFD  62 %

Muž se zaječíma ušima online

Sledovat Muž se zaječíma ušima online můžeš na DaFilms, Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Muž se zaječíma ušima online, zda je ke stažení a zda má Muž se zaječíma ušima dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 13. 12. 2021
Půjčení za 65 Kč
Google Play
Google Play
HD kvalita | SD kvalita | od 15. 12. 2021
Půjčení za 82 Kč Nákup za 230 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 6. 3. 2022
Cena nezjištěna

Muž se zaječíma ušima obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Muž se zaječíma ušima, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Muž se zaječíma ušima postavy.

Muž se zaječíma ušima novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Muž se zaječíma ušima, které najdeš na našem webu.

10 nejočekávanějších českých filmů roku 2021
10 nejočekávanějších českých filmů roku 2021
18.03.2021 | České novinky

Pandemie je tu už přes rok a budoucnost kin je zatím ve hvězdách. Společné projekce už jsou ale opět možné a pokud máte rádi kina rádi, rozhodně byste je měli podpořit. Třeba návštěvou nějakého českého filmu. Letos to dokonce vypadá, že ne z každého dostaneme rakovinu. Možná.

Muž se zaječíma ušima zajímavosti

Tržby v českých kinech
116 682 Kč
Návštěvnost v českých kinech
805 diváků

Muž se zaječíma ušima recenze a hodnocení

Kristina Roháčková
Kristina Roháčková iRozhlas
10.10.2022 23:00:45

Existuje určitá představa, že spisovatel je člověk, který chápe lidský úděl jako málokdo. Jak ale ukazuje Muž se zaječíma ušima, v některých případech může jít spíše o diagnózu....   Celá recenze

 75 %

Tvůj názor na Muž se zaječíma ušima?

Ve filmu Muž se zaječíma ušima hrají Miroslav Krobot, Oldřich Kaiser, Alexandra Borbély, Tatiana Pauhofová, Zuzana Krónerová, Zuzana Mauréry, Tomáš Turek.

Film Muž se zaječíma ušima režíruje Martin Šulík.

Film Muž se zaječíma ušima vidělo v českých kinech 805 diváků.

Film Muž se zaječíma ušima můžete vidět na DaFilms, Google Play, iTunes.

Film Muž se zaječíma ušima je online na DaFilms, Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.