FB pixel TP pixel
The Girl with the Dragon Tattoo

Muži, kteří nenavidí ženy

The Girl with the Dragon Tattoo
USA | 2009 | Millennium | Krimi filmy | Vražda | 152 minut

Před čtyřiceti lety zmizela Harriet Vangerová z rodinného setkání konaného na ostrově, který vlastnil a obýval mocný klan Vangerů. Přestože nebylo Harrietino tělo nikdy nalezeno, je její strýc přesvědčen, že šlo o vraždu, jejímž pachatelem je někdo z jeho rodiny. Rodiny, jejíž členové jsou mezi sebo...

Před čtyřiceti lety zmizela Harriet Vangerová z rodinného setkání konaného na ostrově, který vlastnil a obýval mocný klan Vangerů. Přestože nebylo Harrietino tělo nikdy nalezeno, je její strýc přesvědčen, že šlo o vraždu, jejímž pachatelem je někdo z jeho rodiny. Rodiny, jejíž členové jsou mezi sebou sice spjati pevnými pouty, ale která je jinak zcela nefunkční. K vyšetření tohoto případu si proto najme investigativního novináře Mikaela Blomkvista, kterému pomáhá drsná potetovaná počítačová hackerka Lisbeth Salanderová. Jakmile Blomkvist a Salanderová zasadí Harrietino zmizení do rámce četných podivných vražd, které se staly téměř před čtyřiceti lety, začíná se rozplétat temná a děsivá rodinná historie…

IMDb  78 % CSFD  83 %

Muži, kteří nenavidí ženy online

Sledovat Muži, kteří nenavidí ženy online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Muži, kteří nenavidí ženy online, zda je ke stažení a zda má Muži, kteří nenavidí ženy dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 17. 1. 2022
Půjčení za 49 Kč

Muži, kteří nenavidí ženy obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Muži, kteří nenavidí ženy, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Muži, kteří nenavidí ženy postavy.

Muži, kteří nenavidí ženy novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Muži, kteří nenavidí ženy, které najdeš na našem webu.

10 filmů o sériových vrazích pro otrlé žaludky
10 filmů o sériových vrazích pro otrlé žaludky
29.05.2019 | Tipy na film

V kinech nyní můžete narazit na thriller Zlo s lidskou tváří, který vyzobává část života známého sériového vraha Teda Bundyho. Pokud byste se chtěli na tuhle podívanou "naladit", anebo byste stáli o další příběhy s psychopatickými postavami, máme pro vás desítku snímků, s nimiž nešlápnete vedle.

Muži, kteří nenavidí ženy zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 588 044 Kč
Návštěvnost v českých kinech
21 701 diváků

Muži, kteří nenavidí ženy recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
28.06.2010 13:22:00

Slusna kriminalka, i kdyz knizka je lepsi a hlavne obsahlejsi. Zajimavejsi muze byt ta televizni verze o delce 3 hodin.

 70 %

Tvůj názor na Muži, kteří nenavidí ženy?

Ve filmu Muži, kteří nenavidí ženy hrají Michael Nyqvist, Noomi Rapace, Lena Endre, Sven-Bertil Taube, Peter Andersson, Peter Haber, Marika Lagercrantz.

Film Muži, kteří nenavidí ženy režíruje Niels Arden Oplev.

Film Muži, kteří nenavidí ženy má 152 minut.

Film Muži, kteří nenavidí ženy vidělo v českých kinech 21 701 diváků.

Film Muži, kteří nenavidí ženy můžete vidět na Starmax.

Film Muži, kteří nenavidí ženy je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.