FB pixel TP pixel
God's Own Country
God's Own Country

Na konci světa

God's Own Country
Velká Británie | 2017 | Drama | LGBT | 105 minut

Johnny Saxby (Josh O’Connor) pracuje od rána do večera na zastrčené farmě svých rodičů. Frustraci z osamělosti si vybíjí destruktivní konzumací alkoholu v místní hospodě a příležitostným sexem. Ve chvíli, kdy se na farmu dostává atraktivní rumunský pomocník Gheorghe (Alec Secareanu), začíná být John...

Johnny Saxby (Josh O’Connor) pracuje od rána do večera na zastrčené farmě svých rodičů. Frustraci z osamělosti si vybíjí destruktivní konzumací alkoholu v místní hospodě a příležitostným sexem. Ve chvíli, kdy se na farmu dostává atraktivní rumunský pomocník Gheorghe (Alec Secareanu), začíná být Johnny konfrontován s emocemi, které nikdy dříve nepocítil. Během sezóny jehňat spolu oba dva začínají pracovat stale intenzivněji a stejně intenzivně se začíná vyvíjet jejich osudový vztah, který může oběma navždy změnit život. Na konci světa je podmanivým a tísnivě krásným debutem Francise Leeho, který je zasazen do prostředí rurálního Yorkshiru.

Hrají: Josh O'Connor, Alec Secareanu, Ian Hart, Gemma Jones, Patsy Ferran, Naveed Choudhry, Stefan Dermendjiev

Režie: Francis Lee

IMDb  76 % Kinobox  75 %

Na konci světa online

Sledovat Na konci světa online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Na konci světa online, zda je ke stažení a zda má Na konci světa dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Na konci světa novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Na konci světa, které najdeš na našem webu.

100 nejlepších filmů od roku 2000 podle filmových fanoušků
100 nejlepších filmů od roku 2000 podle filmových fanoušků
09.02.2020 | Tipy na film

Letos jsme vstoupili již do třetí dekády 21. století, proto je na čase zaměřit se na filmy uplynulých dvaceti let a najít mezi nimi to nejlepší. Server Empire nechal o stovce vyvolených hlasovat své čtenáře. Podívejte se na jejich výběr.

10 nejlepších filmů odehrávajících se ve Velké Británii
10 nejlepších filmů odehrávajících se ve Velké Británii
20.07.2018 | Tipy na film

Je léto, čas dovolených… a vy stále nevíte, kam letos vyrazit? A co takhle Velká Británie? Země královny Alžběty II. přitom samozřejmě neznamená jen Londýn. Ten má v námi vybrané desítce filmů z Velké Británie sice také zastoupení, ale nevynechali jsme ani okolní města, vesnice a samozřejmě i Skotsko a Irsko. Připravte si tedy fish and chips a pojďte se s námi přenést do země, v které hlava monarchie nepotřebuje pas, ale za to se neobejde bez pláštěnky, holínek nebo deštníku.

Na konci světa recenze a hodnocení

Alexandra Tinková
Alexandra Tinková
23.01.2018

Na konci světa je velmi zajímavým příspěvkem do letošní kinematografie. Snímek, který mnozí kritici označují za Zkrocenou horu po yorkshirsku, ukazuje frustraci......   Celá recenze

 70 %

Ve filmu Na konci světa hrají Josh O'Connor, Alec Secareanu, Ian Hart, Gemma Jones, Patsy Ferran, Naveed Choudhry, Stefan Dermendjiev.

Film Na konci světa režíruje Francis Lee.

Film Na konci světa má 105 minut.

Film Na konci světa můžete vidět na KVIFF TV.

Film Na konci světa je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.