FB pixel TP pixel
The Decoy Bride
The Decoy Bride

Náhradnice

The Decoy Bride
Velká Británie | 2011 | Romantické filmy | Romantická komedie | 89 minut

Celosvětově proslulá hvězda Lara Tyler se má provdat za venkovského spisovatele Angličana Jamese Arbera. Ve snaze uprchnout před senzacechtivým tiskem se uchýlí na ospalý ostrov Heft, který se bohužel od Jamesovy romantické představy hodně liší. Navíc se jim bohužel nepodaří oklamat úplně všechny no...

Celosvětově proslulá hvězda Lara Tyler se má provdat za venkovského spisovatele Angličana Jamese Arbera. Ve snaze uprchnout před senzacechtivým tiskem se uchýlí na ospalý ostrov Heft, který se bohužel od Jamesovy romantické představy hodně liší. Navíc se jim bohužel nepodaří oklamat úplně všechny novináře a tak přichází řada na Náhradnici v podobě místní dívky Katie. Ta má jako falešná nevěsta odlákat pozornost. Tento odvážný plán se zdá jako elegantní řešení, ovšem pouze do chvíle, kdy se Katie setkává s Jamesem . . . Zvládne Katie oklamat novináře i samu sebe, aby dostála svému slibu, že se už nikdy nezamiluje?

Hrají: Alice Eve, David Tennant, Kelly Macdonald, Michael Urie, Federico Castelluccio, Gil Kolirin, Maureen Beattie

Režie: Sheree Folkson

IMDb  61 % Kinobox  57 %

Sleduj Náhradnice celý film zdarma

Pusť si Náhradnice online hned zdarma na Filmtoro.Náhradnice online

Sledovat Náhradnice online můžeš na Filmy česky, Kinobox, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Náhradnice online, zda je ke stažení a zda má Náhradnice dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 23. 9. 2022
Předplatné za 159 Kč
Filmy česky
Filmy česky
od 14. 12. 2022
Zdarma
Kinobox
Kinobox
český dabing | od 1. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Náhradnice recenze a hodnocení

Ve filmu Náhradnice hrají Alice Eve, David Tennant, Kelly Macdonald, Michael Urie, Federico Castelluccio, Gil Kolirin, Maureen Beattie.

Film Náhradnice režíruje Sheree Folkson.

Film Náhradnice má 89 minut.

Film Náhradnice můžete vidět na Filmy česky, Kinobox, Voyo.

Film Náhradnice je online na Filmy česky, Kinobox, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.