FB pixel TP pixel
Námluvy
Námluvy

Námluvy

Námluvy
Česko | 1961 | Komedie | Situace

Na námluvy ke statkáři se dostaví jeho soused. Rád by za ženu jeho dceru. Než ale nápadník osloví dceru s nabídkou, rozhovoří se o svém majetku, do něhož patří i Volí loučky. Dcera však opáčí, že každý ví, že Volí loučky patří jim. Hádka vyvrcholí urážkami a odchodem nápadníka. Když se však dcera do...

Na námluvy ke statkáři se dostaví jeho soused. Rád by za ženu jeho dceru. Než ale nápadník osloví dceru s nabídkou, rozhovoří se o svém majetku, do něhož patří i Volí loučky. Dcera však opáčí, že každý ví, že Volí loučky patří jim. Hádka vyvrcholí urážkami a odchodem nápadníka. Když se však dcera dozví, že právě přišla o ženicha, nutí otce, aby se muž vrátil. Sotva se však nápadník vrátí, dojde k další rozepři, tentokrát o kvalitu psa. A tak nakonec otec námluvy urychlí, s poznámkou, že tu začíná to pravé rodinné štěstí... Komediální miniatura režiséra M. Friče se skvělými hereckými výkony Jana Pivce (otec), Vlasty Chramostové (dcera) a Ladislava Peška (nápadník) vznikla podle předlohy A. P. Čechova.

Hrají: Ladislav Pešek, Vlasta Chramostová, Jan Pivec

Režie: Martin Frič

IMDb  77 % Kinobox  82 %

Námluvy online

Sledovat Námluvy online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Námluvy online, zda je ke stažení a zda má Námluvy dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 2. 1. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Námluvy recenze a hodnocení

Ve filmu Námluvy hrají Ladislav Pešek, Vlasta Chramostová, Jan Pivec.

Film Námluvy režíruje Martin Frič.

Film Námluvy můžete vidět na iVysílání.

Film Námluvy je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.