FB pixel TP pixel
Suddenly
Suddenly

Nečekaná hrozba

Suddenly
Kanada | 2013 | Thrillery | Terorismus | 90 minut

Čtyři teroristé maskovaní jako agenti tajné služby přepadnou a obsadí dům vdovy Ellen (Erin Karpluková), která ztratila manžela ve válce. Její dům se nachází ve výhodné pozici pro snajpera, který se pokusí zavraždit prezidenta Spojených států (Chris Shields) během jeho návštěvy malého města Suddenly...

Čtyři teroristé maskovaní jako agenti tajné služby přepadnou a obsadí dům vdovy Ellen (Erin Karpluková), která ztratila manžela ve válce. Její dům se nachází ve výhodné pozici pro snajpera, který se pokusí zavraždit prezidenta Spojených států (Chris Shields) během jeho návštěvy malého města Suddenly. Skupině vedené teroristou Baronem (Dominic Purcell) se podaří oklamat policejní složky v oblasti, až na policistu Toda Shawa (Ray Liotta), bývalého válečného hrdinu, který se však stal opilcem. Tod sloužil s Elleniným zesnulým manželem a v průběhu let se do vdovy zamiloval. Když ji navštíví, okamžitě začne podezřívat Barona z nekalých úmyslů a je mu jasné, že tento muž v obleku vládního agenta je velmi nebezpečný. Nikdo mu ale nevěří, vždyť kdo by poslouchal výmysly opilce. Todovi se podaří jednoho Baronova komplice zabít, ale chytí ho a zavřou do vězení. Ellen pochopí, že už nemůže čekat na pomoc zvenčí. Zůstala sama a musí zmobilizovat všechny své síly v boji s Baronovou skupinou. Podaří se jí vymyslet způsob, jak zachránit svou rodinu a zabránit teroristům zavraždit hlavu státu?

Hrají: Dominic Purcell, Ray Liotta, Erin Karpluk, Steve Bacic, Chris Shields, Brendan Fletcher, Daryl Shuttleworth

Režie: Uwe Boll

IMDb  36 % Kinobox  33 %

Nečekaná hrozba online

Sledovat Nečekaná hrozba online můžeš na Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nečekaná hrozba online, zda je ke stažení a zda má Nečekaná hrozba dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 23. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 15. 3. 2022
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nečekaná hrozba recenze a hodnocení

Ve filmu Nečekaná hrozba hrají Dominic Purcell, Ray Liotta, Erin Karpluk, Steve Bacic, Chris Shields, Brendan Fletcher, Daryl Shuttleworth.

Film Nečekaná hrozba režíruje Uwe Boll.

Film Nečekaná hrozba má 90 minut.

Film Nečekaná hrozba můžete vidět na Filmbox+, Kuki.

Film Nečekaná hrozba je online na Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.