FB pixel TP pixel
I Don't Know How She Does It
I Don't Know How She Does It

Nechápu, jak to dokáže

I Don't Know How She Does It
USA | 2011 | Komedie | Romantická komedie | 89 minut

Kate Reddy (Sarah Jessica Parker) pracuje přes den jako finanční manažerka v prestižní bostonské společnosti, po práci se coby milující žena a matka vrací ke svému manželovi, architektovi Richardovi (Greg Kinnear), a dvěma ratolestem. Její život je jedním velkým kolotočem, ve kterém se Kate snaží ne...

Kate Reddy (Sarah Jessica Parker) pracuje přes den jako finanční manažerka v prestižní bostonské společnosti, po práci se coby milující žena a matka vrací ke svému manželovi, architektovi Richardovi (Greg Kinnear), a dvěma ratolestem. Její život je jedním velkým kolotočem, ve kterém se Kate snaží nezanedbávat nic a nikoho. Přesto začíná cítit, že toho na ní začíná být trochu moc. Navíc se jí otevírá nová pracovní příležitost s občasnými cestami do New Yorku. Vysněnou novou práci však získá i její manžel a harmonické rodinné soužití se začíná povážlivě komplikovat. Kate navíc do cesty vstoupí i pohledný obchodní partner Jack Abelhammer (Pierce Brosnan). Podaří se Kate nakonec nalézt štěstí a své skutečné místo v životě?

IMDb  48 % CSFD  45 %

Nechápu, jak to dokáže online

Sledovat Nechápu, jak to dokáže online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nechápu, jak to dokáže online, zda je ke stažení a zda má Nechápu, jak to dokáže dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč

Nechápu, jak to dokáže obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nechápu, jak to dokáže, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nechápu, jak to dokáže postavy.

Nechápu, jak to dokáže zajímavosti

Rozpočet
24 000 000 $
Tržby v českých kinech
594 602 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 940 diváků

Nechápu, jak to dokáže recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Hrdinka seriálu Sarah Jessica Parkerová se vrací ve filmu Nechápu, jak to dokáže. V slzách tu pobíhá mezi rodinou a kariérou....   Celá recenze

 30 %

Tvůj názor na Nechápu, jak to dokáže?

Ve filmu Nechápu, jak to dokáže hrají Sarah Jessica Parker, Pierce Brosnan, Sarah Shahi, Busy Philipps, Olivia Munn, Jessica Szohr, Kelsey Grammer.

Film Nechápu, jak to dokáže režíruje Douglas McGrath.

Film Nechápu, jak to dokáže má 89 minut.

Film Nechápu, jak to dokáže měl rozpočet 24 000 000 $.

Film Nechápu, jak to dokáže vidělo v českých kinech 4 940 diváků.

Film Nechápu, jak to dokáže můžete vidět na Voyo.

Film Nechápu, jak to dokáže je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.