FB pixel TP pixel
Malibu's Most Wanted
Malibu's Most Wanted

Nejhledanější v Malibu

Malibu's Most Wanted
USA | 2003 | Krimi filmy | 86 minut

Brad "B-Rad" Gluckman (Kennedy) se snaží celý svůj mladý život působit jako pravý černošský raper, ačkoliv žije v Malibu. Situace se stane neúnosnou v okamžiku, kdy jeho životní styl ohrozí otcovu kandidaturu na post Kalifornského guvernéra. Vedoucí kampaně (Underwood) příjde se zajímavým řešením. N...

Brad "B-Rad" Gluckman (Kennedy) se snaží celý svůj mladý život působit jako pravý černošský raper, ačkoliv žije v Malibu. Situace se stane neúnosnou v okamžiku, kdy jeho životní styl ohrozí otcovu kandidaturu na post Kalifornského guvernéra. Vedoucí kampaně (Underwood) příjde se zajímavým řešením. Najme dva herce (Diggs a Anderson) působící jako skuteční gangsteři, kteří B-Rada unesou a přemístí ho do skutečného gheta v Comptonu. Nestačí než doufat, že B-Rada realita raperského života odradí a navrátí jeho život do konvenčních kolejí..

Hrají: Jamie Kennedy, Taye Diggs, Anthony Anderson, Regina Hall, Blair Underwood, Ryan O'Neal, Bo Derek

Režie: John Whitesell

IMDb  52 %

Nejhledanější v Malibu online

Sledovat Nejhledanější v Malibu online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nejhledanější v Malibu online, zda je ke stažení a zda má Nejhledanější v Malibu dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 279 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nejhledanější v Malibu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Nejhledanější v Malibu?

Ve filmu Nejhledanější v Malibu hrají Jamie Kennedy, Taye Diggs, Anthony Anderson, Regina Hall, Blair Underwood, Ryan O'Neal, Bo Derek.

Film Nejhledanější v Malibu režíruje John Whitesell.

Film Nejhledanější v Malibu má 86 minut.

Film Nejhledanější v Malibu můžete vidět na iTunes.

Film Nejhledanější v Malibu je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.