FB pixel TP pixel
The Best Woman in My Life
The Best Woman in My Life

Nejlepší ženská mého života

The Best Woman in My Life
Česko | 1968 | Komedie | Krimi komedie | 86 minut

Poslední film režiséra Martina Friče se odehrává na maloměstské poště. Bezvýznamný pražský úředník (Jiří Sovák) vymyslí jednoduchou fintu, jak přijít k penězům. Vypraví se do malého města a na zdejší poště se vydává za experta, který má prověřovat údajné padělky bankovek. V místě, které si pro kráde...

Poslední film režiséra Martina Friče se odehrává na maloměstské poště. Bezvýznamný pražský úředník (Jiří Sovák) vymyslí jednoduchou fintu, jak přijít k penězům. Vypraví se do malého města a na zdejší poště se vydává za experta, který má prověřovat údajné padělky bankovek. V místě, které si pro krádež vytipoval, však narazí na sympatickou poštmistrovou (Milena Dvorská). Půvabná a schopná žena trpí různými komplexy a má konfliktní vztahy s manželem (Zdeněk Řehoř). Právě ona však svou laskavostí přispěje k tomu, že se v cynickém podvodníkovi probudí svědomí... Námět morality s kriminální zápletkou pochází od Jaroslava Dietla a obsahuje autorův typický živočichopis obyčejných lidí. Točí se kolem přehnaných ambicí i partnerských problémů. S jemně ironickým nádechem líčí poměry v provinčním městě, kde nechybí zahořklý udavač a vystrašený zbohatlík.

IMDb  69 % CSFD  77 %

Nejlepší ženská mého života online

Sledovat Nejlepší ženská mého života online můžeš na České kino, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nejlepší ženská mého života online, zda je ke stažení a zda má Nejlepší ženská mého života dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 3. 10. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nejlepší ženská mého života obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nejlepší ženská mého života, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nejlepší ženská mého života postavy.

Nejlepší ženská mého života recenze a hodnocení

Tvůj názor na Nejlepší ženská mého života?

Ve filmu Nejlepší ženská mého života hrají Milena Dvorská, Jarmila Smejkalová, Ivanka Devátá, Čestmír Řanda st., Vladimír Hlavatý, Nina Popelíková, Věra Tichánková.

Film Nejlepší ženská mého života režíruje Martin Frič.

Film Nejlepší ženská mého života má 86 minut.

Film Nejlepší ženská mého života můžete vidět na České kino, Starmax, Voyo.

Film Nejlepší ženská mého života je online na České kino, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.