FB pixel TP pixel
On the Other Side of the Tracks
On the Other Side of the Tracks

Nepoužitelní

On the Other Side of the Tracks
Francie | 2012 | Komedie | Krimi komedie | 96 minut

Nejzářivější hvězda současné francouzské komedie, Omar Sy, se po velkém úspěchu Nedotknutelných představuje v dalším filmu o dvou parťácích jiného původu a barvy pleti, kteří společně překonávají nástrahy osudu, přičemž o přehmaty a humorné situace opět není nouze. Manželka vlivného šéfa Národní uni...

Nejzářivější hvězda současné francouzské komedie, Omar Sy, se po velkém úspěchu Nedotknutelných představuje v dalším filmu o dvou parťácích jiného původu a barvy pleti, kteří společně překonávají nástrahy osudu, přičemž o přehmaty a humorné situace opět není nouze. Manželka vlivného šéfa Národní unie zaměstnavatelů je nalezena mrtvá na pařížském předměstí Bobigny. Vyšetřování svede dohromady dva policisty z protichůdných světů. François Monge, kapitán slavné pařížské kriminálky, je v tvrdé předměstské realitě stejně nepoužitelný jako jeho předměstský kolega Ousmane Diakité ve vyšší společnosti naleštěných pařížských salónů. Okolnosti je však donutí spolupracovat a vyšetřování politicky ožehavého případu se dává do pohybu. Nepravděpodobná dvojice v baseballové bundě a baloňáku budí svými neohrabanými metodami pozdvižení všude, kde se objeví, triky odkoukané od Belmonda a Eddie Murphyho však zabírají a agenti se dostávají lotrům na zoubek…

Hrají: Omar Sy, Sabrina Ouazani, Lionel Abelanski, Youssef Hajdi, Maxime Motte, André Marcon, Zabou Breitman

Režie: David Charhon

IMDb  58 % Kinobox  56 %

Nepoužitelní online

Sledovat Nepoužitelní online můžeš na KVIFF TV, Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nepoužitelní online, zda je ke stažení a zda má Nepoužitelní dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Stream
Stream
od 25. 9. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nepoužitelní zajímavosti

Tržby v českých kinech
320 123 Kč
Návštěvnost v českých kinech
2 632 diváků

Nepoužitelní recenze a hodnocení

Ve filmu Nepoužitelní hrají Omar Sy, Sabrina Ouazani, Lionel Abelanski, Youssef Hajdi, Maxime Motte, André Marcon, Zabou Breitman.

Film Nepoužitelní režíruje David Charhon.

Film Nepoužitelní má 96 minut.

Film Nepoužitelní vidělo v českých kinech 2 632 diváků.

Film Nepoužitelní můžete vidět na KVIFF TV, Stream.

Film Nepoužitelní je online na KVIFF TV, Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.