FB pixel TP pixel
Intolerable Cruelty

Nesnesitelná krutost

Intolerable Cruelty
USA | 2003 | Komedie | Krimi komedie | 100 minut

Nesnesitelná krutost je příběh Milese Masseyho (George Clooney), velice úspěšného prominentního rozvodového advokáta z Los Angeles. Setkání se manželkou jeho klienta Marylin Rexrothovou (Catherine Zeta-Jones), která se rozvodem snaží získat finanční nezávislost, se pro něho stane novou výzvou. Po pr...

Nesnesitelná krutost je příběh Milese Masseyho (George Clooney), velice úspěšného prominentního rozvodového advokáta z Los Angeles. Setkání se manželkou jeho klienta Marylin Rexrothovou (Catherine Zeta-Jones), která se rozvodem snaží získat finanční nezávislost, se pro něho stane novou výzvou. Po procesu, ve kterém se mu opět podaří prokázat svou kvalitu a Marylin Rexrothovou doslova zruinuje, se však neočekávaně sám zaplete do její rozvodové hry.

Hrají: George Clooney, Catherine Zeta-Jones, Edward Herrmann, Geoffrey Rush, Richard Jenkins, Billy Bob Thornton, Stacey Travis, Cedric the Entertainer, Paul Adelstein, Julia Duffy, Jonathan Hadary

Režie: Ethan Coen, Joel Coen

IMDb  63 %

Nesnesitelná krutost online

Sledovat Nesnesitelná krutost online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nesnesitelná krutost online, zda je ke stažení a zda má Nesnesitelná krutost dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 7. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nesnesitelná krutost zajímavosti

Rozpočet
60 000 000 $
Celosvětové tržby
120 801 243 $
Tržby v USA
35 327 628 $
Tržby v českých kinech
7 549 335 Kč
Návštěvnost v českých kinech
68 982 diváků

Nesnesitelná krutost recenze a hodnocení

Ve filmu Nesnesitelná krutost hrají George Clooney, Catherine Zeta-Jones, Edward Herrmann, Geoffrey Rush, Richard Jenkins, Billy Bob Thornton, Stacey Travis, Cedric the Entertainer, Paul Adelstein, Julia Duffy, Jonathan Hadary.

Film Nesnesitelná krutost režíruje Ethan Coen, Joel Coen.

Film Nesnesitelná krutost má 100 minut.

Film Nesnesitelná krutost měl rozpočet 60 000 000 $.

Film Nesnesitelná krutost vidělo v českých kinech 68 982 diváků.

Film Nesnesitelná krutost můžete vidět na iTunes.

Film Nesnesitelná krutost je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.