FB pixel TP pixel
Intolerable Cruelty

Nesnesitelná krutost

Intolerable Cruelty
USA | 2003 | Komedie | Právníci | 100 minut

Nesnesitelná krutost je příběh Milese Masseyho (George Clooney), velice úspěšného prominentního rozvodového advokáta z Los Angeles. Setkání se manželkou jeho klienta Marylin Rexrothovou (Catherine Zeta-Jones), která se rozvodem snaží získat finanční nezávislost, se pro něho stane novou výzvou. Po pr...

Nesnesitelná krutost je příběh Milese Masseyho (George Clooney), velice úspěšného prominentního rozvodového advokáta z Los Angeles. Setkání se manželkou jeho klienta Marylin Rexrothovou (Catherine Zeta-Jones), která se rozvodem snaží získat finanční nezávislost, se pro něho stane novou výzvou. Po procesu, ve kterém se mu opět podaří prokázat svou kvalitu a Marylin Rexrothovou doslova zruinuje, se však neočekávaně sám zaplete do její rozvodové hry.

IMDb  63 %

Nesnesitelná krutost online

Sledovat Nesnesitelná krutost online můžeš na O2TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nesnesitelná krutost online, zda je ke stažení a zda má Nesnesitelná krutost dabing nebo titulky.

O2TV
O2TV
původní znění | český dabing | od 31. 3. 2022
Půjčení za 59 Kč

Nesnesitelná krutost obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nesnesitelná krutost, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nesnesitelná krutost postavy.

Nesnesitelná krutost zajímavosti

Rozpočet
60 000 000 $
Celosvětové tržby
120 217 409 $
Tržby v USA
35 327 628 $
Tržby v českých kinech
7 549 335 Kč
Návštěvnost v českých kinech
68 982 diváků

Nesnesitelná krutost recenze a hodnocení

Ve filmu Nesnesitelná krutost hrají George Clooney, Catherine Zeta-Jones, Edward Herrmann, Geoffrey Rush, Richard Jenkins, Billy Bob Thornton, Stacey Travis.

Film Nesnesitelná krutost režíruje Ethan Coen, Joel Coen.

Film Nesnesitelná krutost má 100 minut.

Film Nesnesitelná krutost měl rozpočet 60 000 000 $.

Film Nesnesitelná krutost vidělo v českých kinech 68 982 diváků.

Film Nesnesitelná krutost můžete vidět na O2TV.

Film Nesnesitelná krutost je online na O2TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.