FB pixel TP pixel
Birthday Girl
Birthday Girl

Nevěsta přes internet

Birthday Girl
Velká Británie | 2001 | Komedie | Krimi komedie | 93 minut

Spolehlivý bankovní úředníček (Ben Chaplin) si na internetu vybere krásnou ženu - Rusku Nadiu (Nicol Kidman). Představa se stává skutečností, kdy Nadia skutečně přiletí a začnou spolu žít. Vše se zdá ideální až do chvíle, než dorazí její bratranci (Vincent Cassel, Mathieu Kassowitz) a z nechtěné náv...

Spolehlivý bankovní úředníček (Ben Chaplin) si na internetu vybere krásnou ženu - Rusku Nadiu (Nicol Kidman). Představa se stává skutečností, kdy Nadia skutečně přiletí a začnou spolu žít. Vše se zdá ideální až do chvíle, než dorazí její bratranci (Vincent Cassel, Mathieu Kassowitz) a z nechtěné návštěvy se vyklubou nebezpeční gangsteři východního typu Sen o spokojeném životě s úžasnou ženou se mění v dokonalou noční můru a nezbývá než bojovat o vlastní život. Kdo je Nadia a jaká je její úloha v celé hře na ostří nože je přitom stále nejisté.

Hrají: Nicole Kidman, Ben Chaplin, Vincent Cassel, Mathieu Kassovitz, Kate Lynn Evans, Stephen Mangan, Sally Phillips

Režie: Jez Butterworth

IMDb  61 % Kinobox  53 %

Nevěsta přes internet online

Sledovat Nevěsta přes internet online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nevěsta přes internet online, zda je ke stažení a zda má Nevěsta přes internet dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 7. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 79 Kč nebo 99 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nevěsta přes internet recenze a hodnocení

Ve filmu Nevěsta přes internet hrají Nicole Kidman, Ben Chaplin, Vincent Cassel, Mathieu Kassovitz, Kate Lynn Evans, Stephen Mangan, Sally Phillips.

Film Nevěsta přes internet režíruje Jez Butterworth.

Film Nevěsta přes internet má 93 minut.

Film Nevěsta přes internet můžete vidět na iTunes.

Film Nevěsta přes internet je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.