FB pixel TP pixel
Nezlobte dědečka
Nezlobte dědečka

Nezlobte dědečka

Nezlobte dědečka
Česko | 1934 | Komedie | Situace

Přepis divadelní hry E. A. Longena V tlamě velryby (z repertoáru Divadla V. Buriana). Fraška plná zápletek, převleků a všelijakých taškařic včetně jazykových parodií, to vše jen pro to, aby se Burian před kamerou vyřádil stejně jako na jevišti. Vlasta Burian zde vytvořil postavu Emana Pípy, kterého ...

Přepis divadelní hry E. A. Longena V tlamě velryby (z repertoáru Divadla V. Buriana). Fraška plná zápletek, převleků a všelijakých taškařic včetně jazykových parodií, to vše jen pro to, aby se Burian před kamerou vyřádil stejně jako na jevišti. Vlasta Burian zde vytvořil postavu Emana Pípy, kterého z finanční tísně má zachránit příjezd strýčka Jonáše z Ameriky. Eman měl rád Lidušku (A. Mandlová), ta si však vzala jeho bratrance Adolfa (Č. Šlégl). Eman se opije a tropí výtržnost – je odveden na psychiatrii, kde potkal dalšího svého příbuzného strýce Hanibala (T. Pištěk). Ten se zase souží pro tetu Matyldu, která však čeká na příjezd Jonáše, aby si ho vzala. Adolf si potřebuje vyřídit záležitost s bývalou milenkou (L. Hermanová), proto přemluví Emana, aby se přestrojil za strýčka Jonáše a tím odlákal pozornost jeho ženy. A tak začíná bláznivá komedie – vše končí příjezdem pravého strýčka.

IMDb  72 % CSFD  77 %

Nezlobte dědečka online

Sledovat Nezlobte dědečka online můžeš na České kino, Prima Plus, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nezlobte dědečka online, zda je ke stažení a zda má Nezlobte dědečka dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 9. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 5. 11. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nezlobte dědečka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nezlobte dědečka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nezlobte dědečka postavy.

Vlasta Burian
Vlasta Burian
Eman Pípa, falešný mladší strýc Jonáš a falešný starší strýc Jonáš
Čeněk Šlégl
Čeněk Šlégl
továrník Adolf Daněk
Adina Mandlová
Adina Mandlová
Liduška Daňková
Hana Vítová
Hana Vítová
sekretářka Josefinka
Jaroslav Marvan
Jaroslav Marvan
ředitel nervového sanatoria
Karel Lamač
Karel Lamač
Režie

Nezlobte dědečka recenze a hodnocení

Ve filmu Nezlobte dědečka hrají Vlasta Burian, Čeněk Šlégl, Adina Mandlová, Hana Vítová, Václav Trégl, Theodor Pištěk, Jaroslav Marvan.

Film Nezlobte dědečka režíruje Karel Lamač.

Film Nezlobte dědečka můžete vidět na České kino, Prima Plus, Vodafone TV.

Film Nezlobte dědečka je online na České kino, Prima Plus, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.