FB pixel TP pixel
ID:A
ID:A

Neznámá identita

ID:A
Dánsko | 2011 | Thrillery | Zločin | 104 minut

Aliena se vzbudí v řece, ve Francii, aniž by si cokoliv pamatovala ze své minulosti. Má u sebe tašku s 2 miliony Euro a přes hruď velkou jizvu. Brzy odhalí, že ji pronásleduje záhadný muž. Když zjistí, že má dánský přízvuk, rozhodne se Alien jet do Dánska, aby zde odhalila, kým skutečně je. Postupně...

Aliena se vzbudí v řece, ve Francii, aniž by si cokoliv pamatovala ze své minulosti. Má u sebe tašku s 2 miliony Euro a přes hruď velkou jizvu. Brzy odhalí, že ji pronásleduje záhadný muž. Když zjistí, že má dánský přízvuk, rozhodne se Alien jet do Dánska, aby zde odhalila, kým skutečně je. Postupně přichází na to, že její minulost je mnohem komplikovanější, než si původně myslela. Je zatažena do sítě protichůdných příběhů od jejích blízkých, kteří se jí snaží nasměřovat na cestu pravdy.

Hrají: Flemming Enevold, Carsten Bjornlund, Arnaud Binard, Jens Jorn Spottag, Tuva Novotny, Marie Louise Wille, Rogier Philipoom

Režie: Christian E. Christiansen

IMDb  61 % Kinobox  59 %

Neznámá identita online

Sledovat Neznámá identita online můžeš na Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Neznámá identita online, zda je ke stažení a zda má Neznámá identita dabing nebo titulky.

Stream
Stream
od 1. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Neznámá identita recenze a hodnocení

Ve filmu Neznámá identita hrají Flemming Enevold, Carsten Bjornlund, Arnaud Binard, Jens Jorn Spottag, Tuva Novotny, Marie Louise Wille, Rogier Philipoom.

Film Neznámá identita režíruje Christian E. Christiansen.

Film Neznámá identita má 104 minut.

Film Neznámá identita můžete vidět na Stream.

Film Neznámá identita je online na Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.