FB pixel TP pixel
The Impossible

Nic nás nerozdělí

The Impossible
Španělsko | 2012 | Thrillery | Katastrofa | 113 minut

Silný příběh filmu Nic nás nerozdělí je založen na skutečné události jedné rodiny, která v roce 2004 přežila úder ničivé vlny tsunami v Indickém oceánu. Manželé Henry (Ewan McGregor), Maria (Naomi Watts) a jejich tři synové se rozhodli strávit poklidné Vánoce v Thajsku a těší se na několik dnů proži...

Silný příběh filmu Nic nás nerozdělí je založen na skutečné události jedné rodiny, která v roce 2004 přežila úder ničivé vlny tsunami v Indickém oceánu. Manželé Henry (Ewan McGregor), Maria (Naomi Watts) a jejich tři synové se rozhodli strávit poklidné Vánoce v Thajsku a těší se na několik dnů prožitých v tropickém ráji. Rodinná idylka ale náhle a nečekaně skončí dva dny po Štědrém dnu, když jihovýchodní pobřeží Asie zasáhne vlna tsunami. Obrovská masa vody se valí na hotelový komplex, smete vše, co jí přijde do cesty, a rozdělí i prchající rodinu. Ačkoliv všichni členové rodiny přežijí, vyhráno zdaleka nemají, protože nalézt jeden druhého uprostřed pekla je skoro nemožné.

IMDb  75 %

Nic nás nerozdělí online

Sledovat Nic nás nerozdělí online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nic nás nerozdělí online, zda je ke stažení a zda má Nic nás nerozdělí dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 12. 8. 2022
Cena nezjištěna

Nic nás nerozdělí obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nic nás nerozdělí, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nic nás nerozdělí postavy.

Nic nás nerozdělí novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Nic nás nerozdělí, které najdeš na našem webu.

20 skvělých filmů, které jste na Netflixu přehlédli a je to chyba
20 skvělých filmů, které jste na Netflixu přehlédli a je to chyba
19.01.2020 | Tipy na film

Ačkoli Netflix začíná čím dál více tlačit do popředí svou originální produkci, jeho katalog stále nabízí řadu skvělých licencovaných filmů, které stojí za to vidět v momentě, kdy dokoukáte třeba aktuální Sexuální výchovu. Tady je 20 snímků, které vám algoritmy Netflixu asi nedoporučí a je to chyba.

Nic nás nerozdělí zajímavosti

Rozpočet
42 000 000 $
Tržby v českých kinech
3 394 377 Kč
Návštěvnost v českých kinech
25 711 diváků

Nic nás nerozdělí recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Nic nás nerozdělí, film podle skutečného příběhu s Naomi Wattsovou líčí osudy rodiny, která přežila úder ničivé vlny před devíti lety....   Celá recenze

 60 %