FB pixel TP pixel
Nothing But the Truth

Nic než pravda

Nothing But the Truth
USA | 2008 | Thrillery | Novináři | 108 minut

Scénárista a režisér Rod Lurie uvádí dramatický film o souboji dvou silných, i když naprosto odlišných žen, které se snaží chránit to, co ve svých životech považují za důležité. Rachel Armstrong (Kate Beckinsale), mladá reportérka významného washingtonského deníku, ve svém výbušném článku odhalila i...

Scénárista a režisér Rod Lurie uvádí dramatický film o souboji dvou silných, i když naprosto odlišných žen, které se snaží chránit to, co ve svých životech považují za důležité. Rachel Armstrong (Kate Beckinsale), mladá reportérka významného washingtonského deníku, ve svém výbušném článku odhalila identitu tajné agentky CIA Eriky Van Doren (Vera Farmiga) a upozornila na nečisté praktiky americké administrativy. Zatímco Erica musí bojovat o svou pověst v agentuře, Rachel se za každou cenu snaží ochránit svého informátora, ale stojí proti ní příliš silný soupeř - samotná americká vláda. V dalších rolích napínavého thrilleru Nic než pravda se představují Angela Bassett, David Schwimmer, Matt Dillon a Alan Alda.

IMDb  72 %

Nic než pravda online

Sledovat Nic než pravda online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nic než pravda online, zda je ke stažení a zda má Nic než pravda dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 19. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč

Nic než pravda obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nic než pravda, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nic než pravda postavy.

Nic než pravda novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Nic než pravda, které najdeš na našem webu.

10 filmů o novinářích, pokud se vám líbí Akta Pentagon
10 filmů o novinářích, pokud se vám líbí Akta Pentagon
02.03.2018 | Tipy na film

V kinech je od minulého týdne nový film Stevena Spielberga Akta Pentagon: Tajná válka, který zároveň bude tuto neděli bojovat hned o několik Oscarů. Film vypráví o statečné skupině novinářů, která se nebála zveřejnit citlivé informace o americké vládě. Tato látka je filmaři mimořádně oblíbená, proto si připomeňme desítku snímků, na které byste se měli podívat, pokud se vám Stevenova novinka líbila.

Nic než pravda recenze a hodnocení