FB pixel TP pixel
The Face of an Angel

S tváří anděla

The Face of an Angel
Itálie | 2014 | Thrillery | 100 minut

Hlavní postavou filmu je režisér Thomas Lang (Daniel Bruhl), který dostane příležitost natočit film podle připravované knihy americké novinářky Simone Fordové (Kate Beckinsale). Ta se zabývá...

Hlavní postavou filmu je režisér Thomas Lang (Daniel Bruhl), který dostane příležitost natočit film podle připravované knihy americké novinářky Simone Fordové (Kate Beckinsale). Ta se zabývá kontroverzním soudním procesem studentky obviněné z vraždy své spolubydlící. Simone a Thomas jedou do Itálie, aby se s případem blíže seznámili. Poté, co navštíví místo činu, začne Thomas pochybovat nejen o lidech kolem sebe, počínaje filmovými investory a lidmi od tisku, ale i sám o sobě a svých motivech.

IMDb  47 % CSFD  52 %

S tváří anděla online

Sledovat S tváří anděla online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film S tváří anděla online, zda je ke stažení a zda má S tváří anděla dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 26. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč

S tváří anděla obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu S tváří anděla, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu S tváří anděla postavy.

S tváří anděla recenze a hodnocení