FB pixel TP pixel
The Face of an Angel
The Face of an Angel

S tváří anděla

The Face of an Angel
Itálie | 2014 | Thrillery | Novináři | 100 minut

Hlavní postavou filmu je režisér Thomas Lang (Daniel Bruhl), který dostane příležitost natočit film podle připravované knihy americké novinářky Simone Fordové (Kate Beckinsale). Ta se zabývá kontroverzním soudním procesem studentky obviněné z vraždy své spolubydlící. Simone a Thomas jedou do Itálie,...

Hlavní postavou filmu je režisér Thomas Lang (Daniel Bruhl), který dostane příležitost natočit film podle připravované knihy americké novinářky Simone Fordové (Kate Beckinsale). Ta se zabývá kontroverzním soudním procesem studentky obviněné z vraždy své spolubydlící. Simone a Thomas jedou do Itálie, aby se s případem blíže seznámili. Poté, co navštíví místo činu, začne Thomas pochybovat nejen o lidech kolem sebe, počínaje filmovými investory a lidmi od tisku, ale i sám o sobě a svých motivech.

Hrají: Kate Beckinsale, Cara Delevingne, Daniel Brühl, Ava Acres, Alistair Petrie, Rosie Fellner, Corrado Invernizzi

Režie: Michael Winterbottom

IMDb  47 % Kinobox  53 %

S tváří anděla online

Sledovat S tváří anděla online můžeš na DaFilms, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film S tváří anděla online, zda je ke stažení a zda má S tváří anděla dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 15. 1. 2024
Půjčení za 80 Kč Nákup za 110 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 9. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

S tváří anděla recenze a hodnocení

Ve filmu S tváří anděla hrají Kate Beckinsale, Cara Delevingne, Daniel Brühl, Ava Acres, Alistair Petrie, Rosie Fellner, Corrado Invernizzi.

Film S tváří anděla režíruje Michael Winterbottom.

Film S tváří anděla má 100 minut.

Film S tváří anděla můžete vidět na DaFilms, Prima Plus.

Film S tváří anděla je online na DaFilms, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.