FB pixel TP pixel
Conan the Destroyer

Ničitel Conan

Conan the Destroyer
USA | 1984 | Conan | Fantasy filmy | Čarodějové | 103 minut

Pokračování mimořádně úspěšné fantasy ságy o nepřemožitelném bojovníkovi, který se tentokrát vydává na nebezpečnou cestu jako ochránce princezny s významným posláním. Conan stále ještě oplakává svou mrtvou milenku Valerii. Je obklíčen bojovníky královny Taramis, které porazí a královna ho požádá, ab...

Pokračování mimořádně úspěšné fantasy ságy o nepřemožitelném bojovníkovi, který se tentokrát vydává na nebezpečnou cestu jako ochránce princezny s významným posláním. Conan stále ještě oplakává svou mrtvou milenku Valerii. Je obklíčen bojovníky královny Taramis, které porazí a královna ho požádá, aby doprovázel její neteř, princeznu Jehnu, na cestě pro drahokam ke kouzelníkovi Thot-Amonovi. Za odměnu mu vládkyně slíbí oživení Valerie.

IMDb  58 % CSFD  56 %

Ničitel Conan online

Sledovat Ničitel Conan online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ničitel Conan online, zda je ke stažení a zda má Ničitel Conan dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ničitel Conan obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ničitel Conan, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ničitel Conan postavy.

Ničitel Conan novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Ničitel Conan, které najdeš na našem webu.

Ničitel Conan recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
01.07.2008 20:02:00

Po prvnim hutnem dilu ponekud odlehcenejsi, ale zase mene napadite. Ovsem nostalgicka slza ukapne ze ne...

 60 %

Ve filmu Ničitel Conan hrají Arnold Schwarzenegger, Grace Jones, Tracey Walter, Mako, Sarah Douglas, Olivia d'Abo, Jeff Corey.

Film Ničitel Conan režíruje Richard Fleischer.

Film Ničitel Conan má 103 minut.

Film Ničitel Conan můžete vidět na Prima Plus.

Film Ničitel Conan je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.