FB pixel TP pixel
Pillow Talk

Noční rozhovor

Pillow Talk
USA | 1959 | Romantické filmy | 102 minut

Vyšetřovatel FBI Terry McCaleb se téměř vždy dokázal dostat přímo do srdce případu. Tentokrát však jde přímo o jeho vlastní. Po prodělané transplantaci srdce získal orgán zavražděné oběti. Sestra dárkyně jej však požádá o protislužbu: za druhou životní šanci musí najít vraha její zesnulé sestry. To ...

Vyšetřovatel FBI Terry McCaleb se téměř vždy dokázal dostat přímo do srdce případu. Tentokrát však jde přímo o jeho vlastní. Po prodělané transplantaci srdce získal orgán zavražděné oběti. Sestra dárkyně jej však požádá o protislužbu: za druhou životní šanci musí najít vraha její zesnulé sestry. To je ale pouze první ze zvratů v promyšleném, drsném a napínavém thrilleru, který nese pečeť starého dobrého Eastwooda: svižný, překvapující a velice napínavý film. Za účasti špičkových herců vznikl vzrušující příběh, který vám zrychlí tep a doslova vás přibije do křesla. Krvavá stopa vás nenechá vydechnout.

IMDb  75 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Noční rozhovor online

Sledovat Noční rozhovor online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Noční rozhovor online, zda je ke stažení a zda má Noční rozhovor dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 6. 2015
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Noční rozhovor obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Noční rozhovor, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Noční rozhovor postavy.

Noční rozhovor zajímavosti

Počet Oscarů
2 vítězství, 7 nominací

Noční rozhovor recenze a hodnocení