FB pixel TP pixel
24 Hour Party People
24 Hour Party People

Nonstop párty

24 Hour Party People
Velká Británie | 2002 | Komedie | Hudba | 117 minut

Manchester 1976. Na jednom z prvních vystoupení punkové skupiny Sex Pistols se sice schází jen skromné publikum, účinky nového hudebního stylu jsou však ohromující. Nepopsatelný zážitek ovlivní na zbytek života většinu přítomných fanoušků a odstartuje novou kapitolu v dějinách hudby. V čele manchest...

Manchester 1976. Na jednom z prvních vystoupení punkové skupiny Sex Pistols se sice schází jen skromné publikum, účinky nového hudebního stylu jsou však ohromující. Nepopsatelný zážitek ovlivní na zbytek života většinu přítomných fanoušků a odstartuje novou kapitolu v dějinách hudby. V čele manchesterské scény se ocitá televizní moderátor Tony Wilson, jenž okamžitě zakládá legendární Factory Records. Vlastní krví sepisuje smlouvu se skupinou Joy Division, která prorazí debutovým albem Unknown Pleasures a hitem Love Will Tear Us Apart. V roce 1980 zpěvák kapely Ian Curtis spáchá sebevraždu, zbytek Joy Divison ovšem pokračuje dál pod názvem New Order. O tři roky později vydávají nahrávku Blue Monday, jejíž obal je tak drahý, že na každé prodané kopii vydavatelství prodělá pět pencí. Začátkem osmdesátých let otevírá Tony Wilson také jeden z nejslavnějších tanečních klubů Hacienda, dějiště další hudební revoluce, která z pódií smete kapely a nahradí je DJ.

IMDb  74 % CSFD  77 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Nonstop párty online

Nonstop párty online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Nonstop párty obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nonstop párty, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nonstop párty postavy.

Nonstop párty zajímavosti

Tržby v českých kinech
363 896 Kč
Návštěvnost v českých kinech
5 161 diváků

Nonstop párty recenze a hodnocení

Ve filmu Nonstop párty hrají Steve Coogan, John Thomson, Lennie James, Shirley Henderson, Martin Hancock, Paddy Considine, Andy Serkis.

Film Nonstop párty režíruje .

Film Nonstop párty má 117 minut.

Film Nonstop párty vidělo v českých kinech 5 161 diváků.

Film Nonstop párty není zatím nikde online.

Film Nonstop párty není zatím kde sledovat.