FB pixel TP pixel
Nosferatu the Vampyre

Nosferatu - Fantom noci

Nosferatu the Vampyre
Německo | 1979 | Horory | Upíři | 107 minut

Legendární horor režiséra Wernera Herzoga, jenž aktualizuje původní snímek němý snímek Nosferatu F.W. Murnaua. I tentokrát se Jonathan Harker vydává do Transylvánie, aby navštívil hrabě Draculu a legalizoval jeho nákup nemovitosti. Jonathan však brzy propadá kouzlu hraběte, který opouští své sídlo, ...

Legendární horor režiséra Wernera Herzoga, jenž aktualizuje původní snímek němý snímek Nosferatu F.W. Murnaua. I tentokrát se Jonathan Harker vydává do Transylvánie, aby navštívil hrabě Draculu a legalizoval jeho nákup nemovitosti. Jonathan však brzy propadá kouzlu hraběte, který opouští své sídlo, aby získal Jonathanovu manželku do svých pařátů. Město mezitím zachvátí šířící se morová epidemie.

Hrají: Klaus Kinski, Isabelle Adjani, Bruno Ganz, Roland Topor, Walter Ladengast, Martje Grohmann, Jan Groth

Režie: Werner Herzog

IMDb  76 % Kinobox  70 %

Nosferatu - Fantom noci online

Sledovat Nosferatu - Fantom noci online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nosferatu - Fantom noci online, zda je ke stažení a zda má Nosferatu - Fantom noci dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 12. 2018
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 49 Kč nebo 79 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nosferatu - Fantom noci novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Nosferatu - Fantom noci, které najdeš na našem webu.

17 filmů 70. let s absolutně nezapomenutelným koncem
17 filmů 70. let s absolutně nezapomenutelným koncem
12.07.2020 | Tipy na film

Zavzpomínali jsme na legendární konce z 80. let, 90. let i časů po novém tisíciletí. Dnes se mrkneme ještě více do minulosti na éru, která byla v Hollywoodu nesmírně kreativní díky nástupu nové generace filmařů. Není divu, že těchto 17 filmů má totálně parádní konce, které nedostanete z hlavy.

99 nejlepších hororů všech dob podle filmových kritiků
99 nejlepších hororů všech dob podle filmových kritiků
26.01.2020 | Tipy na film

Máte pocit, že jste viděli nejlepší a nejzásadnější horory historie a jejich subžánrové příslušníky? Tak schválně. Server Rotten Tomatoes vybral na základě hodnocení filmových kritiků necelou stovku nejlepších hororů všech dob a nás by rozhodně zajímalo, kolik jste jich viděli. I nám některé kousky utekly.

20 upířích filmů a seriálů, pokud se vám líbil Dracula od Netflixu
20 upířích filmů a seriálů, pokud se vám líbil Dracula od Netflixu
06.01.2020 | Tipy na film

Pokud vás nadchla nová verze Draculy od BBC a Netflixu, která mísí původní román Brama Stokera s moderními prvky od tvůrců seriálového Sherlocka, máme pro vás pár tipů, jak v draculovských filmech a seriálech pokračovat. Podívat se na ně mohou i ti, kterým nová verze příliš nesedla.

Nosferatu - Fantom noci recenze a hodnocení

Ve filmu Nosferatu - Fantom noci hrají Klaus Kinski, Isabelle Adjani, Bruno Ganz, Roland Topor, Walter Ladengast, Martje Grohmann, Jan Groth.

Film Nosferatu - Fantom noci režíruje Werner Herzog.

Film Nosferatu - Fantom noci má 107 minut.

Film Nosferatu - Fantom noci můžete vidět na iTunes.

Film Nosferatu - Fantom noci je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.