FB pixel TP pixel
New Nightmare
New Nightmare

Nová noční můra

New Nightmare
USA | 1994 | Noční můra v Elm Street | Horory | Slasher | 112 minut

Natáčení nového dílu Noční můry v Elm Street se odehrává v zákulisí filmu, ale i na place. Nechybí tu herečka Heather, která před lety vytvořila v prvním díle celé série hlavní roli dívky Nancy a později si zahrála i v třetím dílu odbornici na sny. Po skončení natáčení záběrů se nečekaně začne hýbat...

Natáčení nového dílu Noční můry v Elm Street se odehrává v zákulisí filmu, ale i na place. Nechybí tu herečka Heather, která před lety vytvořila v prvním díle celé série hlavní roli dívky Nancy a později si zahrála i v třetím dílu odbornici na sny. Po skončení natáčení záběrů se nečekaně začne hýbat Freddyho rukavice, dva techniky zabije a Chase (manžela Nancy) řízne do ruky. Heather se náhle probudí a zjistí, že vše byl jen zlý sen, vydechne si, ale pak si všimne, že manžel má opravdu ruku pořezanou. Studio nabídne Heather roli v novém dílu Noční můry v Elm Street, ke kterému píše scénář Wes Craven, ale ona to odmítne! Dovídá se, že manžel na filmu už pracuje a telefonuje mu a prosí ho, aby se vrátil domů. Chase za volantem cestou domů usne, havaruje a náhodou ho zabije Freddyho rukavice. Syn Dylan se také chová podivně, nechce spát, protože se bojí zlého pána. Po dalších incidentech, které se svým způsobem týkají filmového přízraku, jede za Wesem Cravenem, aby se ho zeptala na scénář. Tvůrce však doposud neví jak příběh dopadne... Poslední souboj svede Nancy (Heather) v podzemním světě, kde objeví scénář k novému filmu z cyklu Noční můry v Elm Street a kde se setkává nejen se svým synem Dylanem, ale i s Freddy Kruegerem.

Hrají: Heather Langenkamp, Robert Englund, Miko Hughes, David Newsom, Tracy Middendorf, John Saxon, Matt Winston

Režie: Wes Craven

IMDb  64 % Kinobox  62 %
Voyo
Horory na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Nová noční můra online

Nová noční můra online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nová noční můra novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Nová noční můra, které najdeš na našem webu.

Nová noční můra recenze a hodnocení

Ve filmu Nová noční můra hrají Heather Langenkamp, Robert Englund, Miko Hughes, David Newsom, Tracy Middendorf, John Saxon, Matt Winston.

Film Nová noční můra režíruje Wes Craven.

Film Nová noční můra má 112 minut.

Film Nová noční můra není zatím nikde online.

Film Nová noční můra není zatím kde sledovat.