FB pixel TP pixel
O Ječmínkovi
O Ječmínkovi

O Ječmínkovi

O Ječmínkovi
Česko | 2003 | Pohádky | Rodinné

Jan, moravský markrabě, se zamiluje do prosté dívky Maríny, kterou si vezme za ženu. Ale už na jejich bohaté svatbě se věci začnou komplikovat. Zlá víla Plevelice v podobě krásné komtesy (v podání Lindy Rybové) dělá vše pro to, aby Jana podřídila své moci. Jeho láska k Maríně bledne, všechno navíc k...

Jan, moravský markrabě, se zamiluje do prosté dívky Maríny, kterou si vezme za ženu. Ale už na jejich bohaté svatbě se věci začnou komplikovat. Zlá víla Plevelice v podobě krásné komtesy (v podání Lindy Rybové) dělá vše pro to, aby Jana podřídila své moci. Jeho láska k Maríně bledne, všechno navíc komplikuje válka. Maríně, která před narůstající zlobou svého manžela utíká ze zámku, se narodí chlapec Ječmínek (Radim Drexler). Čím víc se s ním pak ukrývá, tím hlasitěji se ke slovu dostávají báchorky o dobrotě malého následníka a o jeho nadpřirozených schopnostech. Ve chvíli, kdy se otec Jan setká se svým synkem, všechna zlá kouzla pominou a do kraje zlatavých polí přijde znovu dobrá vůle a láska.

Hrají: Ester Geislerová, Jan Maléř, Veronika Forejtová, Petr Vondráček, Linda Rybová, Radim Drexler, Jana Bernášková, Kamila Magálová, Petr Štěpán, František Řehák, Pavel Rímský

Režie: Milan Cieslar

IMDb  49 % Kinobox  54 %

O Ječmínkovi online

Sledovat O Ječmínkovi online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film O Ječmínkovi online, zda je ke stažení a zda má O Ječmínkovi dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 10. 9. 2017
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

O Ječmínkovi recenze a hodnocení

Ve filmu O Ječmínkovi hrají Ester Geislerová, Jan Maléř, Veronika Forejtová, Petr Vondráček, Linda Rybová, Radim Drexler, Jana Bernášková, Kamila Magálová, Petr Štěpán, František Řehák, Pavel Rímský.

Film O Ječmínkovi režíruje Milan Cieslar.

Film O Ječmínkovi můžete vidět na iVysílání.

Film O Ječmínkovi je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.