FB pixel TP pixel
O mě se neboj
O mě se neboj

O mě se neboj

O mě se neboj
Česko | 2022 | Komediální seriály | Romantická komedie

Život rozvádějící se matky dvou dětí Evy (Veronika Arichteva) je jeden velký chaos. Jako by nestačilo, že za všech okolností říká to, co si myslí. Zároveň se musí vyrovnávat s tím, že se svým sympatickým, ale nespolehlivým manželem (Lukáš Příkazký) stále sdílí malý pražský byt, a zatímco pro ni byla...

Život rozvádějící se matky dvou dětí Evy (Veronika Arichteva) je jeden velký chaos. Jako by nestačilo, že za všech okolností říká to, co si myslí. Zároveň se musí vyrovnávat s tím, že se svým sympatickým, ale nespolehlivým manželem (Lukáš Příkazký) stále sdílí malý pražský byt, a zatímco pro ni byla prohra v prvním rozvodovém stání jen technikálie, pro něj naopak znamení, že na jejich vztahu je pořád co zachraňovat. Jeho mnohdy až komické žárlivosti příliš nepřidá ani Evina nová práce recepční v prestižní advokátní kanceláři. Zvláště pak, když se kolem Evy začne ochomýtat mladý a sebevědomý právník Martin (Václav Matějovský). Ten, na rozdíl od ní, nemá problém s proplácením složenek ani schopností nechat si své myšlenky pro sebe. Jen se mu nechce vázat, což nevyhovuje jeho partnerce a kolegyni právničce Petře (Veronika Lapková). Mezi ním a Evou to brzy začíná viditelně jiskřit.

Hrají: Veronika Arichteva, Václav Matějovský, Lukáš Příkazký, Patricie Pagáčová, Veronika Lapková

Režie: Biser A. Arichtev

O mě se neboj online

Sledovat O mě se neboj online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film O mě se neboj online, zda je ke stažení a zda má O mě se neboj dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 11. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

O mě se neboj recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
04.11.2022

Roztančené uklízečky se zjevně stávají novodobým typem seriálových hrdinek. Přinejmenším to tak vypadá na jedné tuzemské komerční stanici, kde podobná postava vládne žárům krimi i romance....   Celá recenze

V seriálu O mě se neboj hrají Veronika Arichteva, Václav Matějovský, Lukáš Příkazký, Patricie Pagáčová, Veronika Lapková.

Seriál O mě se neboj můžete vidět na Voyo.

Seriál O mě se neboj je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.