FB pixel TP pixel
Zwerg Nase
Zwerg Nase

O Nosáčkovi

Zwerg Nase
Německo | 2008 | Fantasy filmy | Rodinné

Dvanáctiletý sebevědomý Jakob pomáhá své mamince s prodejem zeleniny na trhu a často nosí nákupy zákaznicím domů. Jednoho dne zlomyslná čarodějnice vláká chlapce do svého domu a tam ho promění v ošklivého trpaslíka s dlouhým nosem. Udělá si z něj svého sluhu, také ho naučí skvěle vařit. Teprve po se...

Dvanáctiletý sebevědomý Jakob pomáhá své mamince s prodejem zeleniny na trhu a často nosí nákupy zákaznicím domů. Jednoho dne zlomyslná čarodějnice vláká chlapce do svého domu a tam ho promění v ošklivého trpaslíka s dlouhým nosem. Udělá si z něj svého sluhu, také ho naučí skvěle vařit. Teprve po sedmi letech se Jakob může vrátit k rodičům, ti ho ale nepoznají a vyženou ho. Jakob si najde práci jako kuchař na zámku vévody Aloise, který je jeho kuchařskými výtvory naprosto nadšen. Najde tam spřízněnou duši - je to husa Mimi, která se stane jeho nerozlučnou kamarádkou. Vévoda Alois chystá svatbu s hraběnkou Wilhelminou. Jako svatební jídlo si urozený pár objednal Jacobovu zvláštní paštiku. Čarodějnice ho naučila dávat do paštiky zvláštní bylinku, kterou nikdo nezná. Jakob ji najde s pomocí husy Mimi. Bylinka je ale kouzelná a Jakob se s její pomocí změní z nosatého trpaslíka v krásného jinocha.

IMDb  57 % CSFD  26 %

O Nosáčkovi online

Sledovat O Nosáčkovi online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film O Nosáčkovi online, zda je ke stažení a zda má O Nosáčkovi dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 3. 4. 2021
Předplatné za 159 Kč

O Nosáčkovi obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu O Nosáčkovi, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu O Nosáčkovi postavy.

Mechthild Großmann
Mechthild Großmann
Fee Kräuterweis
Michael Markfort
Michael Markfort
Zwerg Nase
Justus Kammerer
Justus Kammerer
Junger Jakob
Daniel Roesner
Daniel Roesner
Old Jacob
Markus Majowski
Markus Majowski
Herzog Alois
Inga Busch
Inga Busch
Gräfin Wilhelmine
Gilbert von Sohlern
Gilbert von Sohlern
Haushofmeister Pestalozzi
Peter Rauch
Peter Rauch
Küchenmeister Schorsch
Sami Hammi
Sami Hammi
Hudba

O Nosáčkovi recenze a hodnocení