FB pixel TP pixel
O Šípkové Růžence
O Šípkové Růžence

O Šípkové Růžence

O Šípkové Růžence
Česko | 2006 | Pohádky | Rodinné

Povězte strašpytlům, aby se nebáli, začíná pohádka o vílách, o králi, pohádka o smrti zakleté do růže, pohádka o lásce, která smrt přemůže? Právě tak začíná pohádka o Šípkové Růžence, kterou pro Českou televizi přebásnil Jiří Žáček. Režie se ujal Zdeněk Zelenka, natáčelo se během června na zámku Žl...

Povězte strašpytlům, aby se nebáli, začíná pohádka o vílách, o králi, pohádka o smrti zakleté do růže, pohádka o lásce, která smrt přemůže? Právě tak začíná pohádka o Šípkové Růžence, kterou pro Českou televizi přebásnil Jiří Žáček. Režie se ujal Zdeněk Zelenka, natáčelo se během června na zámku Žleby. Ačkoli se jedná o klasickou pohádku, uvidíte v ní řadu nových postav. Hned na začátku se seznámíte se třemi vílami, Týnou, Mínou a Vesnou, které přivádějí na královský ples své dvě mladé schovanky, Isabelu a Felicii. Felicii si král vybere za nevěstu, ta druhá, Isabela, přísahá strašnou pomstu. Kletbu, kterou vyřkne nad kolébkou malé princezny Růženky, naštěstí zmírní moudrá víla Vesna, zrušit ji ale nedokáže. A tak celé království žije v obavách před blížícím se dnem šestnáctých narozenin princezny Růženky. Přes všechna důmyslná opatření však Isabela svého cíle dosáhne a celé království upadne do hlubokého spánku. Naštěstí existuje kouzlo mocnější než všechna ostatní - láska? Probudit Růženku se vydají dva zachránci: zahradník Janek a princ Matyáš. Kdo z nich je ten pravý a jak dopadne zlá Isabela, to se dozvíte o letošních Vánocích?

Hrají: Marika Šoposká, Daniel Volný, David Švehlík, Lenka Krobotová, Simona Postlerová, Zlata Adamovská, Veronika Freimanová

Režie: Zdeněk Zelenka

O Šípkové Růžence online

Sledovat O Šípkové Růžence online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film O Šípkové Růžence online, zda je ke stažení a zda má O Šípkové Růžence dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 30. 10. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

O Šípkové Růžence recenze a hodnocení

Ve filmu O Šípkové Růžence hrají Marika Šoposká, Daniel Volný, David Švehlík, Lenka Krobotová, Simona Postlerová, Zlata Adamovská, Veronika Freimanová.

Film O Šípkové Růžence režíruje Zdeněk Zelenka.

Film O Šípkové Růžence můžete vidět na iVysílání.

Film O Šípkové Růžence je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.