FB pixel TP pixel
Von einem, der auszog, das Fürchten zu lernen
Von einem, der auszog, das Fürchten zu lernen

O synkovi, který se učil bát

Von einem, der auszog, das Fürchten zu lernen
Německo | 2014 | Pohádky | Rodinné

Hrnčířův syn Michal má jednu zvláštnost - neumí se bát. Otce to znepokojilo, a tak zašel za kostelníkem, který mu slíbil, že synovi strach určitě nažene. Michal se ale vůbec nepolekal, a tak se rozhodl, že půjde do světa hledat, co mu nažene strach. Dostane se do bažin, kam se nikdo jiný neodvažoval...

Hrnčířův syn Michal má jednu zvláštnost - neumí se bát. Otce to znepokojilo, a tak zašel za kostelníkem, který mu slíbil, že synovi strach určitě nažene. Michal se ale vůbec nepolekal, a tak se rozhodl, že půjde do světa hledat, co mu nažene strach. Dostane se do bažin, kam se nikdo jiný neodvažoval, a ani setkání se dvěma strašidly ho nevyvede z míry. K večeru přijde do hospody, kde se dozví o strašidelném zámku. Král a jeho dcera už léta žijí ve stanové osadě, protože zámek obývá strašidlo. Král slíbil princezninu ruku tomu, kdo ho ze zámku vyžene. Michal se vypraví za králem a zjistí, že jeho dceru už zná, potkali se předtím v lese. Princezna se do něj zamilovala, a tak se ho snaží od návštěvy zámku odradit, avšak marně. Na zámku se Michal setká se strašidlem, které ho vůbec nevyděsí, dokonce uhádne jeho hádanku. Ještě musí ale najít cestu ze zrcadlového bludiště...

IMDb  61 % CSFD  48 %

O synkovi, který se učil bát online

Sledovat O synkovi, který se učil bát online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film O synkovi, který se učil bát online, zda je ke stažení a zda má O synkovi, který se učil bát dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 26. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

O synkovi, který se učil bát obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu O synkovi, který se učil bát, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu O synkovi, který se učil bát postavy.

Anna Thalbach
Anna Thalbach
Tiamat
Isolda Dychauk
Isolda Dychauk
Prinzessin Elisabeth
Rick Kavanian
Rick Kavanian
Moorleiche

O synkovi, který se učil bát recenze a hodnocení

Tvůj názor na O synkovi, který se učil bát?

Ve filmu O synkovi, který se učil bát hrají Tim Oliver Schultz, Anna Thalbach, Isolda Dychauk, Rick Kavanian, Heiner Lauterbach.

Film O synkovi, který se učil bát režíruje Tobias Wiemann.

Film O synkovi, který se učil bát můžete vidět na Voyo.

Film O synkovi, který se učil bát je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.