FB pixel TP pixel
O zatoulané princezně
O zatoulané princezně

O zatoulané princezně

O zatoulané princezně
Česko | 1987 | Pohádky | Rodinné

Do Královské Lhoty přijedou vyslanci krále Huberta, který se chce oženit s patnáctiletou Jůlinkou, dcerou krále Lojzíka a královny Anežky. Princezna si ale nejraději hraje s vesnickými kluky. Strašidlo Mulisák bylo posláno do penze a stěžuje si na tu křivdu vodníku Brčálovi. Oba nadpřirození přátelé...

Do Královské Lhoty přijedou vyslanci krále Huberta, který se chce oženit s patnáctiletou Jůlinkou, dcerou krále Lojzíka a královny Anežky. Princezna si ale nejraději hraje s vesnickými kluky. Strašidlo Mulisák bylo posláno do penze a stěžuje si na tu křivdu vodníku Brčálovi. Oba nadpřirození přátelé opustí království. Jůlinka se u stolu objeví urousaná a tatínek král jí uloží domácí vězení, ale princezna brzy ráno oknem uteče do světa. Cestou na ni zaútočí zlý beran a naštěstí ji zachrání sympatický mládenec Franta. V zámku je zatím pozdvižení. Vojáci pátrající po zmizelé princezně se v hospodě poperou se sedláky. Ránu do pusy dostane i Mulisák a i když mu soused Nebuč bolavý zub vytrhne, naříkající strašidlo poplete zaklínadlo a uvízne v podobě poníka. K oběma nadpřirozeným bytostem se přidá princezna, i když ji překvapí mluvící poník i kočičí spřežení ukryté v Brčálově kufru. Trojice uprchlíků dorazí k Cirkusu Kuldan. Jůlinka tu znovu potká Frantu, syna principála. Díky Brčálovým kočkám jsou všichni angažováni. Kromě Kuldanů je v cirkuse ještě rodina Hulahopova s hejnem dětí, muzikanti a spousta zvířat. Jediný zlý člověk je polykač ohně Dejmor. Vodník vystupuje jako Kočičí baron a poník Mulisák baví děti. Jůlinka se naučí karetní triky a Franta s ní natrénuje krasojezdecké číslo. Oba se mají stále více rádi a Jůlinka dá Frantovi čtyřlístek. Pro Dejmora si přijde čert ale lstivý cirkusák místo sebe nastrčí Frantu. Srdnatá princezna se vydá do pekla přítele osvobodit a Brčál s Mulisákem ji doprovází. Lucifer slíbí odvážné dívce pustit Frantu za splnění tři úkolů. S prvním pomůže Mulisák a Jůlinka se proto nezalekne Bezhlavého rytíře. Díky karetním trikům je dívka čertu Haramášovi důstojným soupeřem, a podaří se tak druhý úkol. Zvládne i třetí: podle čtyřlístku pozná Frantu mezi jeho dvojníky. Na světě je ale zatím všechno jinak. Cirkus patří Dejmorovi a vládne tam špatná nálada. Dejmor prozradí králi, kde je jeho dcera, a těší se, že se s princeznou ožení. Vojáci obklíčí cirkus. Král s královnou shlédnou Jůlinčino vystoupení a moc se jim líbí. Dejmora odnese čert. Brzy je na zámku velká hostina. Rozumný král dá Frantovi Jůlinku za ženu. A od těch dob na památku statečné princezny nosí všechny krasojezdkyně královskou korunku.

IMDb  60 % CSFD  52 %

O zatoulané princezně online

Sledovat O zatoulané princezně online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film O zatoulané princezně online, zda je ke stažení a zda má O zatoulané princezně dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 20. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

O zatoulané princezně obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu O zatoulané princezně, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu O zatoulané princezně postavy.

O zatoulané princezně recenze a hodnocení

Ve filmu O zatoulané princezně hrají Oldřich Vlach, Táňa Fischerová, Václav Babka.

Film O zatoulané princezně režíruje Antonín Kachlík.

Film O zatoulané princezně můžete vidět na Voyo.

Film O zatoulané princezně je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.