FB pixel TP pixel
The Golden Goose
The Golden Goose

O zlaté huse

The Golden Goose
Německo | 2013 | Pohádky | Rodinné | 88 minut

Pohádka o hloupém Tillovi, smutné princezně a zlaté huse, které chtěl každý vytrhnout pírko.V jedné vesnici žili tři bratři - Petr, Pavel a nejmladší Till, kterému se posmívali, že je hloupý. Tillovi bratři šli do lesa kácet dříví a potkali tam žebráka. Hrubě ho odmítli a on jim začaroval sekeru. Pa...

Pohádka o hloupém Tillovi, smutné princezně a zlaté huse, které chtěl každý vytrhnout pírko.V jedné vesnici žili tři bratři - Petr, Pavel a nejmladší Till, kterému se posmívali, že je hloupý. Tillovi bratři šli do lesa kácet dříví a potkali tam žebráka. Hrubě ho odmítli a on jim začaroval sekeru. Pak šel do lesa Till a s žebrákem se rozdělil o své jídlo. Ten se mu odměnil tím, že mu ukázal strom, pod kterým najde zlatou husu. Till ji donesl do vesnice, ale všichni vesničané, chtiví zlata, chtěli huse vytrhnout alespoň jedno pírko. Till zamířil i s husou a průvodem lidí k zámku, kde žila smutná princezna Luisa. Zemřela jí matka, král propadl žalu a všechny komandovala zlá teta. Chtěla Luisu provdat, ale žádný z nápadníků se princezně nelíbil. A tak vyhlásila, že se Luisa provdá za toho, kdo ji přiměje se usmát. Zatím se to nikomu nepodařilo. Když na zámek přišel Till se svým průvodem a na husu se chtivě vrhla lakomá teta, Luisa se neubránila smíchu.

IMDb  64 % CSFD  41 %

O zlaté huse online

Sledovat O zlaté huse online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film O zlaté huse online, zda je ke stažení a zda má O zlaté huse dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 3. 4. 2021
Předplatné za 159 Kč

O zlaté huse obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu O zlaté huse, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu O zlaté huse postavy.

Ulrike Krumbiegel
Ulrike Krumbiegel
Edeltraud
Ingo Naujoks
Ingo Naujoks
König Eduard
Anna Böttcher
Anna Böttcher
Wirtshaustochter
Teresa Weißbach
Teresa Weißbach
Wirtshaustochter
Hilmar Eichhorn
Hilmar Eichhorn
Pfarrer
Jeremy Mockridge
Jeremy Mockridge
Till, der „Dummling“
Jella Haase
Jella Haase
Prinzessin Luise
Edin Hasanović
Edin Hasanović
Räubersohn

O zlaté huse recenze a hodnocení