FB pixel TP pixel
Somewhere
Somewhere

Odnikud někam

Somewhere
USA | 2010 | Drama | 98 minut

Určitě jste o něm četli v bulváru. Hollywoodské zlatíčko Johnny (Stephen Dorff) bydlí v proslulém hollywoodském hotelu Chateau Marmont. Jeho okolí brázdí v nadupaném Ferrari, a když je zrovna doma, bývá tam s ním dostatek krásných dívek nebo uklidňujících prášků, které mu pomáhají tenhle sladký živo...

Určitě jste o něm četli v bulváru. Hollywoodské zlatíčko Johnny (Stephen Dorff) bydlí v proslulém hollywoodském hotelu Chateau Marmont. Jeho okolí brázdí v nadupaném Ferrari, a když je zrovna doma, bývá tam s ním dostatek krásných dívek nebo uklidňujících prášků, které mu pomáhají tenhle sladký život zvládnout. Z ničeho nic se jednoho dne přede dveřmi jeho apartmá objeví jedenáctiletá dcera Cleo (Elle Fanning), jediný úspěch jeho jinak velmi nevydařeného manželství. Jejich setkání donutí Johnnyho, aby se ohlédl za svým dosavadním životem a upřímně si odpověděl na otázku, ke které dříve či později dospěje každý. Nešel jsem náhodou po špatné životní cestě?

IMDb  64 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Odnikud někam online

Odnikud někam online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Odnikud někam obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Odnikud někam, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Odnikud někam postavy.

Odnikud někam zajímavosti

Rozpočet
8 000 000 $
Celosvětové tržby
13 936 909 $
Tržby v USA
1 785 645 $
Tržby v českých kinech
317 749 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 338 diváků

Odnikud někam recenze a hodnocení