FB pixel TP pixel
The City of Your Final Destination

Osudové město

The City of Your Final Destination
USA | 2009 | Drama | 114 minut

Omar Razaghi vyhrál univerzitní grant na sepsání biografie slavného latinskoamerického spisovatele Julesa Gunda. Aby mohl danou látku zpracovat, musí získat na svou stranu tři osoby, které byly spisovateli za jeho života nejblíže. Jeho bratra, manželku a milenku. Podaří se mladému vědci proniknout d...

Omar Razaghi vyhrál univerzitní grant na sepsání biografie slavného latinskoamerického spisovatele Julesa Gunda. Aby mohl danou látku zpracovat, musí získat na svou stranu tři osoby, které byly spisovateli za jeho života nejblíže. Jeho bratra, manželku a milenku. Podaří se mladému vědci proniknout do spletitých vztahů této zvláštní trojice a přesvědčit každého z nich, aby s ním na knize spolupracoval?

IMDb  64 %

Osudové město online

Sledovat Osudové město online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Osudové město online, zda je ke stažení a zda má Osudové město dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 16. 2. 2018
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč

Osudové město obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Osudové město, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Osudové město postavy.

Osudové město recenze a hodnocení

Ve filmu Osudové město hrají Nicholas Blandullo, Omar Metwally, Alexandra Maria Lara, Charlotte Gainsbourg, Norma Argentina, Hector Fonseca, Anthony Hopkins.

Film Osudové město režíruje James Ivory.

Film Osudové město má 114 minut.

Film Osudové město můžete vidět na iTunes.

Film Osudové město je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.