FB pixel TP pixel
Quiz Show

Otázky a odpovědi

Quiz Show
USA | 1994 | Drama | Showbyznys | 133 minut

Amerika padesátých let. Každý, kdo má televizi, zná pana Stempela, několikanásobného vítěze zábavné soutěže. Jeho vědomosti jsou fantastické, ovšem jeho obtloustlá postava, chybějící zub a vůbec typický židovský vzhled příliš nevyhovují sponzorovi tohoto velkolepého pořadu. A tak je mu důrazně dopor...

Amerika padesátých let. Každý, kdo má televizi, zná pana Stempela, několikanásobného vítěze zábavné soutěže. Jeho vědomosti jsou fantastické, ovšem jeho obtloustlá postava, chybějící zub a vůbec typický židovský vzhled příliš nevyhovují sponzorovi tohoto velkolepého pořadu. A tak je mu důrazně doporučeno, aby jednu otázku zodpověděl špatně - a jelikož to navíc není zadarmo, pan Stempel to nakonec vzdá... A už je připraven nový hrdina! Úplný prototyp úspěšného, inteligentního a sympatického Američana. Charles Van Doren, syn proslulého spisovatele, je sice zpočátku překvapen, že jsou mu otázky i odpovědi pečlivě připraveny, ale pak na hru přistoupí. Jeho hvězda stoupá, konto se zvětšuje, Amerika jej miluje! Výčitky svědomí vůči otci zaplašit ještě umí, ale z vytrvalého a dotěrného právníka Goodwina už dostane strach a chce "vycouvat". Ale ani to už nejde - ve hře je příliš mnoho peněz. A přestože se Charles nakonec odhodlá odhalit šokující zákulisí televizních show a u soudu se přizná, ti zasvěcení dobře vědí, že až skandál zmizí z titulních stran, objeví se na obrazovce další báječná soutěž...

IMDb  75 %

Otázky a odpovědi online

Sledovat Otázky a odpovědi online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Otázky a odpovědi online, zda je ke stažení a zda má Otázky a odpovědi dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 12. 1. 2022
Předplatné za 199 Kč

Otázky a odpovědi obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Otázky a odpovědi, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Otázky a odpovědi postavy.

John Turturro
John Turturro
Herbie Stempel
Rob Morrow
Rob Morrow
Richard Dick Goodwin
Ralph Fiennes
Ralph Fiennes
Charles Van Doren
Paul Scofield
Paul Scofield
Mark Van Doren
David Paymer
David Paymer
Dan Enright
Hank Azaria
Hank Azaria
Albert Freedman
Johann Carlo
Johann Carlo
Toby Stempel
Elizabeth Wilson
Elizabeth Wilson
Dorothy Van Doren
Allan Rich
Allan Rich
Robert Kintner
Mark Isham
Mark Isham
Hudba

Otázky a odpovědi zajímavosti

Celosvětové tržby
24 822 619 $
Tržby v USA
24 822 619 $
Tržby v českých kinech
281 674 Kč
Návštěvnost v českých kinech
11 257 diváků

Otázky a odpovědi recenze a hodnocení

Ve filmu Otázky a odpovědi hrají John Turturro, Rob Morrow, Ralph Fiennes, Paul Scofield, David Paymer, Hank Azaria, Christopher McDonald.

Film Otázky a odpovědi režíruje Robert Redford.

Film Otázky a odpovědi má 133 minut.

Film Otázky a odpovědi vidělo v českých kinech 11 257 diváků.

Film Otázky a odpovědi můžete vidět na Disney Plus.

Film Otázky a odpovědi je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.