FB pixel TP pixel
You Are a Widow, Sir
You Are a Widow, Sir

Pane, vy jste vdova!

You Are a Widow, Sir
Česko | 1971 | Sci-fi filmy | Sci-fi komedie | 97 minut

Král Rosebud IV. vítá na letišti sousedního krále Oscara XV. Velitel čestné roty Bobo dá povel k poctě zbraň a nešťastnou náhodou usekne Oscarovi ruku. Rosebud Boba propustí a ohlásí rozpuštění armády. To se nelíbí generálům, a začnou proto připravovat na krále atentát. Bobo hledá útěchu u svého pří...

Král Rosebud IV. vítá na letišti sousedního krále Oscara XV. Velitel čestné roty Bobo dá povel k poctě zbraň a nešťastnou náhodou usekne Oscarovi ruku. Rosebud Boba propustí a ohlásí rozpuštění armády. To se nelíbí generálům, a začnou proto připravovat na krále atentát. Bobo hledá útěchu u svého přítele astrologa Hamplea a při té příležitosti chce zvědět pravdu o své budoucnosti. Oba jsou výsledkem bádání z astrologických map překvapeni. Hample bude zabit, pak mu Bobo zachrání život, potom se astrolog stane vdovou, ožení se s herečkou Molly a zároveň si vezme Mollyina příštího manžela, důstojníka Steinera. Hvězdy nelžou a osud Boba a Hamplea se postupně naplňuje. Astrolog zachrání krále Rosebuda před atentátem, a generálové ho proto zlikvidují. Jeho mozek je dán k dispozici profesorovi Somrovi, který ho voperuje do umělé bytosti podobné herečce Kelettiové. Hample jako Kelettiová pak s Bobem čelí mnoha nástrahám generálů, kteří k odstranění krále neváhají použít časované bomby, vědeckých výsledků profesora Somra i vražedných choutek sadistické Stubové. A když Steiner už jako Mollyin manžel přijde o život, do jeho hlavy vloží Somr Hampleův mozek a krásná Molly nyní patří astrologovi. Hvězdy nelžou.

Hrají: Iva Janžurová, Olga Schoberová, Eduard Cupák, František Filipovský

Režie: Václav Vorlíček

IMDb  74 % Kinobox  82 %

Pane, vy jste vdova! online

Sledovat Pane, vy jste vdova! online můžeš na iVysílání, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pane, vy jste vdova! online, zda je ke stažení a zda má Pane, vy jste vdova! dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 22. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
iVysílání
iVysílání
české titulky | od 12. 1. 2024
Zdarma
Prima Plus
Prima Plus
od 4. 3. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pane, vy jste vdova! novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Pane, vy jste vdova!, které najdeš na našem webu.

20 nejlepších českých sci-fi filmů, na které nedáme dopustit
20 nejlepších českých sci-fi filmů, na které nedáme dopustit
31.05.2020 12:00:00 | České novinky

V naší přehlídce nejlepších děl ze žánru sci-fi jsme tentokráte zabruslili do naší kinematografie a vybrali pro vás dvacítku těch nejlepších celovečeráků. Co naplat, že se většinou jedná o komedie, následující snímky totiž ukazují, že i čeští filmaři se v žánru sci-fi neztratí!

Komediální královna: 10 nejlepších komedií Ivy Janžurové
Komediální královna: 10 nejlepších komedií Ivy Janžurové
03.05.2019 12:00:00 | České novinky

Černá komedie Teroristka už do kin přilákala přes sto tisíc diváků, je tedy vidět, že Iva Janžurová stále dokáže nalákat diváky. Podívejme se proto na další desítku jejích úspěšných komedií.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

Pane, vy jste vdova! zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
1 862 908 diváků

Pane, vy jste vdova! recenze a hodnocení

Ve filmu Pane, vy jste vdova! hrají Iva Janžurová, Olga Schoberová, Eduard Cupák, František Filipovský.

Film Pane, vy jste vdova! režíruje Václav Vorlíček.

Film Pane, vy jste vdova! má 97 minut.

Film Pane, vy jste vdova! vidělo v českých kinech 1 862 908 diváků.

Film Pane, vy jste vdova! můžete vidět na iVysílání, Prima Plus, Voyo.

Film Pane, vy jste vdova! je online na iVysílání, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.