FB pixel TP pixel
Paradise Trips
Paradise Trips

Paradise Trips

Paradise Trips
Belgie | 2015 | Drama | Drogy | 90 minut

Mario je řidič, řidič dálkového autobusu. Takový, jakého známe všichni, věčně zachmuřený a nevrlý, znuděný svým životem, manželstvím i prací. Autobus je ale jeho hrad a co řekne Mario, to platí. Mario vozil svým autobusem celý život důchodce k moři do Chorvatska a teď se sám chystá do důchodu. Jako ...

Mario je řidič, řidič dálkového autobusu. Takový, jakého známe všichni, věčně zachmuřený a nevrlý, znuděný svým životem, manželstvím i prací. Autobus je ale jeho hrad a co řekne Mario, to platí. Mario vozil svým autobusem celý život důchodce k moři do Chorvatska a teď se sám chystá do důchodu. Jako poslední kšeft přijme speciální zakázku. Do kempu k moři totiž místo spořádaných občanů veze partičku hlasité mládeže směřující na hudební festival. Vzájemná nevraživost na sebe nedá dlouho čekat. Jenže tahle poslední výprava autobusu Paradise Trips dá Mariovi šanci vzpomenout si, jaké to je radovat se, užívat si života, oprostit se od starostí a taky díky ní dostane druhou šanci najít cestu ke svému synovi, kterého roky neviděl a nikdy mu nedokázal říct, že ho má rád.

Hrají: Eugene Bervoets, Jeroen Perceval

IMDb  63 % Kinobox  55 %

Paradise Trips online

Sledovat Paradise Trips online můžeš na DaFilms, KVIFF TV, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Paradise Trips online, zda je ke stažení a zda má Paradise Trips dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 14. 2. 2022
Půjčení za 65 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Starmax
Starmax
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 5. 12. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Paradise Trips recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
30.05.2016

Ve filmu Paradise Trips hrají Eugene Bervoets, Jeroen Perceval.

Film Paradise Trips režíruje .

Film Paradise Trips má 90 minut.

Film Paradise Trips můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV, Starmax.

Film Paradise Trips je online na DaFilms, KVIFF TV, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.