FB pixel TP pixel
The Umbrellas of Cherbourg
The Umbrellas of Cherbourg

Paraplíčka ze Cherbourgu

The Umbrellas of Cherbourg
Francie | 1964 | Hudební filmy | Muzikály | 91 minut

Cherbourg, listopad 1957. Madame Emery a její dcera Genevieve vlastní obchod nazvaný Paraplíčka ze Cherbourgu. Genevieve se zamiluje do Guye, dílenského automechanika. Její matka se vztahem nesouhlasí. Mladík, kterého vychovala těžce nemocná teta, musí brzy narukovat do války v Alžírsku. Zamilovaný ...

Cherbourg, listopad 1957. Madame Emery a její dcera Genevieve vlastní obchod nazvaný Paraplíčka ze Cherbourgu. Genevieve se zamiluje do Guye, dílenského automechanika. Její matka se vztahem nesouhlasí. Mladík, kterého vychovala těžce nemocná teta, musí brzy narukovat do války v Alžírsku. Zamilovaný pár se musí rozloučit. Těhotná Genevieve propadá zoufalství, protože má od svého milého jen málo zpráv. Na nátlak své matky se provdá za Rolanda Cassarda, bohatého obchodníka s drahými kameny. Spolu s matkou opouští Cherbourg.

IMDb  78 % CSFD  70 %
Voyo
Hudební filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Paraplíčka ze Cherbourgu online

Paraplíčka ze Cherbourgu online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Paraplíčka ze Cherbourgu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Paraplíčka ze Cherbourgu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Paraplíčka ze Cherbourgu postavy.

Paraplíčka ze Cherbourgu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Paraplíčka ze Cherbourgu, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů odehrávajících se ve Francii
10 nejlepších filmů odehrávajících se ve Francii
20.06.2018 | Tipy na film

Přemýšlíte, kam v létě vyrazit na dovolenou? A co takhle Francie? I kdybyste nakonec do letadla do Paříže nebo na slunnou riviéru nenasedli, vždycky si můžete pustit tuto desítku filmů, která vás do Francie alespoň na pár hodin pocitově přenese. Jen nezapomeňte na dobré víno, sýr a nějaký ten croissant, ať je zážitek kompletní. Pokud na hlavu nasadíte baret, máte vyhráno. Voila!

Paraplíčka ze Cherbourgu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Paraplíčka ze Cherbourgu?