FB pixel TP pixel
Partie krásného dragouna

Partie krásného dragouna

Partie krásného dragouna
Česko | 1971 | Komedie | Krimi komedie | 89 minut

Jednoho večera je ve své vile na předměstí zavražděna bohatá soukromnice Františka Zuzánková. Už po krátkém čase začne komisař Zdychynec, který spolupracuje na vyšetřování s policejním radou Vacátkem, ze zločinu podezřívat snoubence své dcery Kamilky, mladého poručíka od dragounů - Rudiho Macháčka. ...

Jednoho večera je ve své vile na předměstí zavražděna bohatá soukromnice Františka Zuzánková. Už po krátkém čase začne komisař Zdychynec, který spolupracuje na vyšetřování s policejním radou Vacátkem, ze zločinu podezřívat snoubence své dcery Kamilky, mladého poručíka od dragounů - Rudiho Macháčka. To, že v den vraždy přišel pozdě na taneční zábavu a choval se značně podezřele, není jedinou stopou, která ukazuje přímo na něj.

Hrají: Jaroslav Marvan, Josef Bláha, Josef Vinklář, Vladimír Menšík, Stella Zázvorková, Helga Čočková, Květa Fialová

Režie: Jiří Sequens

IMDb  72 % Kinobox  73 %

Partie krásného dragouna online

Sledovat Partie krásného dragouna online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Partie krásného dragouna online, zda je ke stažení a zda má Partie krásného dragouna dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Partie krásného dragouna recenze a hodnocení

Tvůj názor na Partie krásného dragouna?

Ve filmu Partie krásného dragouna hrají Jaroslav Marvan, Josef Bláha, Josef Vinklář, Vladimír Menšík, Stella Zázvorková, Helga Čočková, Květa Fialová.

Film Partie krásného dragouna režíruje Jiří Sequens.

Film Partie krásného dragouna má 89 minut.

Film Partie krásného dragouna můžete vidět na Voyo.

Film Partie krásného dragouna je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.