FB pixel TP pixel
Partie krásného dragouna

Partie krásného dragouna

Partie krásného dragouna
Česko | 1971 | Komedie | Krimi komedie | 89 minut

Jednoho večera je ve své vile na předměstí zavražděna bohatá soukromnice Františka Zuzánková. Už po krátkém čase začne komisař Zdychynec, který spolupracuje na vyšetřování s policejním radou Vacátkem, ze zločinu podezřívat snoubence své dcery Kamilky, mladého poručíka od dragounů - Rudiho Macháčka. ...

Jednoho večera je ve své vile na předměstí zavražděna bohatá soukromnice Františka Zuzánková. Už po krátkém čase začne komisař Zdychynec, který spolupracuje na vyšetřování s policejním radou Vacátkem, ze zločinu podezřívat snoubence své dcery Kamilky, mladého poručíka od dragounů - Rudiho Macháčka. To, že v den vraždy přišel pozdě na taneční zábavu a choval se značně podezřele, není jedinou stopou, která ukazuje přímo na něj.

IMDb  72 % CSFD  78 %

Partie krásného dragouna online

Sledovat Partie krásného dragouna online můžeš na České kino, DaFilms, Filmbox+, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Partie krásného dragouna online, zda je ke stažení a zda má Partie krásného dragouna dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
DaFilms
DaFilms
od 23. 4. 2022
Půjčení za 65 Kč
Filmbox+
Filmbox+
české titulky | SD kvalita | od 27. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 1. 8. 2022
Cena nezjištěna

Partie krásného dragouna obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Partie krásného dragouna, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Partie krásného dragouna postavy.

Partie krásného dragouna recenze a hodnocení

Tvůj názor na Partie krásného dragouna?

Ve filmu Partie krásného dragouna hrají Jaroslav Marvan, Josef Bláha, Josef Vinklář, Vladimír Menšík, Stella Zázvorková, Helga Čočková, Květa Fialová.

Film Partie krásného dragouna režíruje Jiří Sequens.

Film Partie krásného dragouna má 89 minut.

Film Partie krásného dragouna můžete vidět na České kino, DaFilms, Filmbox+, Starmax, Voyo.

Film Partie krásného dragouna je online na České kino, DaFilms, Filmbox+, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.