FB pixel TP pixel
Paterson

Paterson

Paterson
USA | 2016 | Drama | Dramedy | 113 minut

Celý den jezdí autobusem, ale ve skutečnosti je mladý řidič víc než to a tajně sní o tom, jak se jednoho dne stane slavným básníkem.

Hrají: Adam Driver, Golshifteh Farahani, Kara Hayward, Sterling Jerins, Helen-Jean Arthur, Owen Asztalos, Kacey Cockett

Režie: Jim Jarmusch

IMDb  73 % Kinobox  74 %

Paterson online

Sledovat Paterson online můžeš na DaFilms, Fameplay, Kinobox, KVIFF TV, Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Paterson online, zda je ke stažení a zda má Paterson dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 15. 8. 2022
Půjčení za 80 Kč Nákup za 110 Kč
Fameplay
Fameplay
od 27. 12. 2021
Zdarma
Kinobox
Kinobox
původní znění | HD kvalita | od 6. 6. 2023
Zdarma
KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Stream
Stream
od 23. 7. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Paterson novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Paterson, které najdeš na našem webu.

22 nejlepších filmů, které jsou (opět) dostupné na Netflixu s češtinou
22 nejlepších filmů, které jsou (opět) dostupné na Netflixu s češtinou
08.04.2021 | Tipy na film

Netflix v posledních dnech přidal desítky nových a starších titulů do své nabídky. Vybrali jsme ty nejlepší, které by vám neměly uniknout.

10 nejlepších filmů, které se do konce března objeví na Netflixu
10 nejlepších filmů, které se do konce března objeví na Netflixu
23.03.2021 | Tipy na film

Do konce března sice chybí už jen pár dní, to ale neznamená, že by Netflix neměl v rukávu pár trumfů. Chystá totiž ještě minimálně 10 filmů, které stojí za vaši pozornost.

15 skvělých filmů, které si můžete pustit zdarma online
15 skvělých filmů, které si můžete pustit zdarma online
23.10.2019 | Tipy na film

Nechce se vám za filmy platit, ale zároveň nechcete na filmy koukat ilegálně? Máme pro vás řešení. Vybrali jsme patnáct parádních filmů napříč žánry, které se na internetu povalují zcela zdarma a k jejich přehrání postačí jen stisknout tlačítko "přehrát". A mnohdy jde o opravdové nestárnoucí klasiky.

10 nejvíc hipsterských filmů na světě
10 nejvíc hipsterských filmů na světě
15.08.2017 | Tipy na film

Pokud chcete nahlédnout do temného světa hipsterů opatrně z bezpečí domova, tak si nutně nemusíte pořizovat eko koloběžku nebo se stát pesco - veganem. Stačí si pustit těchto deset nejvíc hipsterkých snímků na světě. Protože nic nereflektuje život introvertních něžných trendy looserů jako subtilní poetické indie filmy.

10 červnových novinek na Alza
10 červnových novinek na Alza
13.06.2017 | Tipy na film

Vybíráme ty nejzajímavější filmy, které se za poslední týdny objevily v nabídce půjčovny největšího internetového obchodu Alza. Na své si přijdou především fajnšmekři, kteří mají rádi starší filmy Jima Jarmuscha, Aki Kaurismaiko, najdete tu ale i zajímavé novinky jako Neon Demon, Macbeth, Tanečnice nebo Červená želva.

Paterson zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 871 972 Kč
Návštěvnost v českých kinech
16 051 diváků

Paterson recenze a hodnocení

Dagmar Šimková
Dagmar Šimková TotalFilm
05.01.2017

Film je konfesí jednoduchého lidského života, který se obejde bez posledních vymožeností zběsile pádící civilizace. Osobně jsem byla moc ráda za to, že jsem nový rok začala filmem, který není plný temna, emočního vypětí a hrůzy....   Celá recenze

 90 %
Honza Varga
Honza Varga Filmspot
04.01.2017

Paterson (Adam Driver) je mladý řidič autobusu a příležitostný amatérský básník, co jezdí ve městě Paterson (ano, to město se jmenuje stejně jako on a skutečn......   Celá recenze

 90 %
Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
03.01.2017

Film krále nezávislé scény Jima Jarmusche nazvaný podle hlavního hrdiny i jeho bydliště prostě Paterson přináší čisté a tiché pohlazení....   Celá recenze

 70 %
Rimsy
Rimsy Moviezone
06.07.2016

Jarmusch přesně v takové formě, jak ho mají fanoušci rádi. Nic víc, nic míň. Pokud vás absence děje a čistý minimalismus nejen neodrazuje, ale naopak láká, nešlápnete s poetickým Patersonem vedle....   Celá recenze

 70 %
Pavel Rybář
Pavel Rybář Eurozpravy

RECENZE - Americký režisér Jim Jarmusch zasazuje děj své novinky do města Paterson v New Jersey a zaplňuje jej postavičkami, které defilují kolem zamyšleného básníka a řidiče autobusu Patersona. Úsměvné útržky rozhovorů a fragmenty z básnického díla hlavního hrdiny tvoří okamžiky, v nichž se třiašedesátiletá ikona amerického nezávislého filmu snaží objevovat pomíjivé kouzlo všedního dne....   Celá recenze

 70 %
Tereza Šedivá
Tereza Šedivá CervenyKoberec

Drama Paterson vypráví o poezii každodenního života a kráse všedního dne. Přestavuje další počin ze skupiny netradičních festivalových snímků, které nemusí pochopit masové publikum. Dvouhodinová stopáž je pro lyrický a víceméně bezdějový film opravdu zbytečná a nezachrání to ani výrazné postavy a lehký humor. Paterson může vypadat jako milující manžel, ale také jako ňouma, co neumí říct ne a Laura jako exotická kráska, ale i jednoduchá a namyšlená holka bez talentu. To si každý musí ro......   Celá recenze

 70 %

Ve filmu Paterson hrají Adam Driver, Golshifteh Farahani, Kara Hayward, Sterling Jerins, Helen-Jean Arthur, Owen Asztalos, Kacey Cockett.

Film Paterson režíruje Jim Jarmusch.

Film Paterson má 113 minut.

Film Paterson vidělo v českých kinech 16 051 diváků.

Film Paterson můžete vidět na DaFilms, Fameplay, Kinobox, KVIFF TV, Stream.

Film Paterson je online na DaFilms, Fameplay, Kinobox, KVIFF TV, Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.