FB pixel TP pixel
Patti Cake$

Patti Cake$: Cesta za slávou

Patti Cake$
USA | 2017 | Drama | Hudba | 108 minut

Ve snímku Patti Cake$ se představuje australská rodačka Danielle Macdonaldová ve své průlomové roli začínající raperky Patricie Dombrowské alias Killy P. alias Patti Cake$. Patti, která se ve svém nudném rodném městečku v Jersey, kde se jí život rozpadá pod rukama, bláhově žene za slávou, zkusí pror...

Ve snímku Patti Cake$ se představuje australská rodačka Danielle Macdonaldová ve své průlomové roli začínající raperky Patricie Dombrowské alias Killy P. alias Patti Cake$. Patti, která se ve svém nudném rodném městečku v Jersey, kde se jí život rozpadá pod rukama, bláhově žene za slávou, zkusí prorazit na hiphopové scéně s originální a působivou hudbou. Patti, povzbuzována svou babičkou (Cathy Moriartyová) a jedinými přáteli Jherim (Siddharth Dhananjay) a Basterdem (Mamoudou Athie), také musí nést na svých bedrech matčin (Bridget Everettová) žal a neštěstí.

Hrají: Bridget Everett, Mamoudou Athie, Cathy Moriarty, McCaul Lombardi, Wass Stevens, Adam Scarimbolo, John Sharian

IMDb  68 % Kinobox  56 %

Patti Cake$: Cesta za slávou online

Sledovat Patti Cake$: Cesta za slávou online můžeš na Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Patti Cake$: Cesta za slávou online, zda je ke stažení a zda má Patti Cake$: Cesta za slávou dabing nebo titulky.

Rakuten
Rakuten
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 2. 2021
Půjčení za 69 Kč (i HD) Nákup za 249 Kč nebo 279 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Patti Cake$: Cesta za slávou novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Patti Cake$: Cesta za slávou, které najdeš na našem webu.

12 filmů z Febiofestu, které můžete vidět online
12 filmů z Febiofestu, které můžete vidět online
15.03.2018 | Tipy na film

Jubilejní 25. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha Febiofest začíná již ve čtvrtek 15. března a v Praze i v regionech nabídne tradičně vytříbenou přehlídku současné i minulé světové kinematografie. I kdyby jste měli obraceč času, všech více než 170 filmů z programu byste ale vidět nestihli. Ještě, že existují ty internety! Díky retrospektivám, ale i několika novým filmům si u sestavování programu můžete rozmyslet, zda na tuto dvanáctku filmů vyrazíte do kina nebo si je vychutnáte z pohodlí domova.

Patti Cake$: Cesta za slávou recenze a hodnocení

Tvůj názor na Patti Cake$: Cesta za slávou?

Ve filmu Patti Cake$: Cesta za slávou hrají Bridget Everett, Mamoudou Athie, Cathy Moriarty, McCaul Lombardi, Wass Stevens, Adam Scarimbolo, John Sharian.

Film Patti Cake$: Cesta za slávou režíruje .

Film Patti Cake$: Cesta za slávou má 108 minut.

Film Patti Cake$: Cesta za slávou můžete vidět na Rakuten.

Film Patti Cake$: Cesta za slávou je online na Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.