FB pixel TP pixel
Phoebe in Wonderland

Phoebe v říši divů

Phoebe in Wonderland
USA | 2008 | Drama | 96 minut

Phoebe v říši divů režiséra Daniela Barnze je fantastický příběh o malé Phoebe (ELLE FANNING), která touží hrát ve školním představení Alenky v říši divů. Když ji její svérázná učitelka dramatu, slečna Dodgerová (PATRICIA CLARKSON), skutečně obsadí, Phoebe se snaží ovládat své chování tak, aby jí ře...

Phoebe v říši divů režiséra Daniela Barnze je fantastický příběh o malé Phoebe (ELLE FANNING), která touží hrát ve školním představení Alenky v říši divů. Když ji její svérázná učitelka dramatu, slečna Dodgerová (PATRICIA CLARKSON), skutečně obsadí, Phoebe se snaží ovládat své chování tak, aby jí ředitel (CAMPBELL SCOTT) dovolil pokračovat. Jak se ale Phoebin stres zvyšuje, její chování je horší a horší. To vytváří mimořádný tlak na její rodiče, Hillary a Petera (FELICITY HUFFMAN a BILL PULLMAN). Hillary je stravována pocitem selhání jak v profesionálním, tak osobním životě. Zoufale se snaží své dcerce porozumět a pomoci. Její pokusy ale nejsou příliš úspěšné, protože Phoebe se začíná stahovat do imaginárního světa fantazie, který je zabydlen postavami z Alenky v říši divů, do světa, který je stále znepokojivější a zrádnější. Phoebe trefně poznámenává směrem k Houseňákovi: být za jeden den hned malý a hned zas velký, to se člověku poplete. Phoebe s Hillary se budou muset pokusit (pod dohledem slečny Dodgerové) zvládnout onu podivnou, bolestnou i radostnou proměnu z kukly v motýla.

IMDb  72 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Phoebe v říši divů online

Phoebe v říši divů online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Phoebe v říši divů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Phoebe v říši divů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Phoebe v říši divů postavy.

Phoebe v říši divů recenze a hodnocení

Ve filmu Phoebe v říši divů hrají Felicity Huffman, Patricia Clarkson, Bill Pullman, Elle Fanning.

Film Phoebe v říši divů režíruje Daniel Barnz.

Film Phoebe v říši divů má 96 minut.

Film Phoebe v říši divů není zatím nikde online.

Film Phoebe v říši divů není zatím kde sledovat.