FB pixel TP pixel
Flame & Citron

Plamen a Citrón

Flame & Citron
Dánsko | 2008 | Krimi filmy | 130 minut

Kodaň, 1944. Dánsko je okupováno nacistickým Německem. Plamen a Citrón jsou dva bojovníci hnutí odporu pověření likvidací dánských informátorů Gestapa. Později přijímají rozkaz od svého velitele zabíjet také Němce. Ale když je Plamen pověřen zabít svou milenku Ketty, záhadnou stockholmskou kurýrku, ...

Kodaň, 1944. Dánsko je okupováno nacistickým Německem. Plamen a Citrón jsou dva bojovníci hnutí odporu pověření likvidací dánských informátorů Gestapa. Později přijímají rozkaz od svého velitele zabíjet také Němce. Ale když je Plamen pověřen zabít svou milenku Ketty, záhadnou stockholmskou kurýrku, začíná pochybovat o svém úkolu a snaží se zjistit, kdo Ketty ve skutečnosti je. V boji za svobodu jsou najednou všechny strany šedé a pomalu přestává být jasné, kdo je přítel a kdo protivník. Natočeno podle pravdivých událostí.

IMDb  73 %
Voyo
Krimi filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Plamen a Citrón online

Plamen a Citrón online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Plamen a Citrón obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Plamen a Citrón, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Plamen a Citrón postavy.

Plamen a Citrón recenze a hodnocení

Ve filmu Plamen a Citrón hrají Thure Lindhardt, Mads Mikkelsen, Stine Stengade, Peter Mygind, Mille Lehfeldt, Hanns Zischler, Flemming Enevold.

Film Plamen a Citrón režíruje Ole Christian Madsen.

Film Plamen a Citrón má 130 minut.

Film Plamen a Citrón není zatím nikde online.

Film Plamen a Citrón není zatím kde sledovat.