FB pixel TP pixel
What Women Want

Po čem ženy touží

What Women Want
USA | 2000 | Romantické filmy | Romantická komedie | 127 minut

Nick Marshall je chamtivý šovinistický hlupák, zaměstnaný ve velmi dobře prosperující reklamní agentuře v Chicagu, kterou vede Dan Vanamaker. Ženy jsou pro něj převážně jako tmel v jeho rukou, což podporuje jeho přesvědčení, že je schopen se vmanévrovat do ženské atmosféry. Je přesvědčen, že jedině ...

Nick Marshall je chamtivý šovinistický hlupák, zaměstnaný ve velmi dobře prosperující reklamní agentuře v Chicagu, kterou vede Dan Vanamaker. Ženy jsou pro něj převážně jako tmel v jeho rukou, což podporuje jeho přesvědčení, že je schopen se vmanévrovat do ženské atmosféry. Je přesvědčen, že jedině on má nárok na uvolněné místo kreativního ředitele v agentuře. Ale \jeho\ místo, k Nickově velkému překvapení a zklamání, dostává Darcy Maguire, ambiciózní kariéristická žena, která, zdá se, je předurčena být v neustálém konfliktu s egoistickým Nickem. Po nehodě v koupelně, ráno objeví, že má schopnost poslouchat, co si ženy myslí. Jeho služebná se nepošklebovala jako obvykle, dokonce ani jeho vrátná mu slovně nelichotí, jaké má krásné pozadí…

IMDb  64 % CSFD  74 %

Po čem ženy touží online

Sledovat Po čem ženy touží online můžeš na Prima Plus, Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Po čem ženy touží online, zda je ke stažení a zda má Po čem ženy touží dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 25. 11. 2021
Předplatné za 159 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 7. 4. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Starmax
Starmax
od 6. 11. 2021
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 22. 6. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Po čem ženy touží obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Po čem ženy touží, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Po čem ženy touží postavy.

Po čem ženy touží zajímavosti

Rozpočet
70 000 000 $
Celosvětové tržby
374 111 707 $
Tržby v USA
182 811 707 $
Tržby v českých kinech
21 151 276 Kč
Návštěvnost v českých kinech
237 434 diváků

Po čem ženy touží recenze a hodnocení

Ve filmu Po čem ženy touží hrají Helen Hunt, Mel Gibson, Marisa Tomei, Lauren Holly, Mark Feuerstein, Alan Alda, Ashley Johnson.

Film Po čem ženy touží režíruje Nancy Meyers.

Film Po čem ženy touží má 127 minut.

Film Po čem ženy touží měl rozpočet 70 000 000 $.

Film Po čem ženy touží vidělo v českých kinech 237 434 diváků.

Film Po čem ženy touží můžete vidět na Prima Plus, Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Po čem ženy touží je online na Prima Plus, Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.