FB pixel TP pixel
Man of the East
Man of the East

Podivné dědictví

Man of the East
Itálie | 1972 | Westerny | Spaghetti Western | 115 minut

Desperát Bull Schmidt si hraje na němého a prozatím pracuje v hospodě. Dozví se, že kamarád přezdívaný Anglán je na pravdě boží. Setká se s kumpánem Joem, jinak též Kazatelem, a společně se rozhodnou vysvobodit z vězení třetího do party – Opičáka Smithe. Tak budou zase pohromadě, aby se mohli volně ...

Desperát Bull Schmidt si hraje na němého a prozatím pracuje v hospodě. Dozví se, že kamarád přezdívaný Anglán je na pravdě boží. Setká se s kumpánem Joem, jinak též Kazatelem, a společně se rozhodnou vysvobodit z vězení třetího do party – Opičáka Smithe. Tak budou zase pohromadě, aby se mohli volně prohánět divočinou a sem tam si vydělat nějakou loupeží. Ve vězení vytasí pistole a Opičákovo propuštění je pak už jen otázkou několika minut. Na své si přijde i dozorce, kterého všichni vězni nenávidí. Pak trojice přepadne dostavník. Jsou maskovaní a ani netuší, kdo je mezi cestujícími. Zmocní se nějakých peněz a malého psíka, kterého si Bull hned přivlastní. Mezitím přicestoval na Západ mladý anglický šlechtic, Sir Thomas Fitzpatrick Phillip Moore – Anglán, jehož otec mu po smrti zanechal srub uprostřed divočiny. Zatím v něm nikdo není, kouří se ale z komína. Zanedlouho se tu objeví trojice lupičů. Když Tom řekne své jméno, tři drsní kovbojové se málem rozpláčou: jsou šťastní, že mohou přivítat syna svého kamaráda Anglána. Ten se ovšem otci vůbec nepodobá, je příliš uhlazený, stále jen čte básně a romány, hovoří spisovně, podivně se obléká, je vybaven síťkou na motýly, houslemi a zcela nepochopitelnou věcí – bicyklem. Něco takového zálesáci ještě neviděli. Tom jim předá vzkaz od otce s jeho přáním, aby z něj udělali chlapa. Trojice si hned pomyslí, že to nebude snadné. Ale co je opravdu čeká, to si zatím nedovedou představit ani v nejdivočejších snech...

Podivné dědictví obsazení

Herci: Terence Hill, Gregory Walcott, Yanti Somer, Dominic Barto, Harry Carey, Jr., Enzo Fiermonte, Danika La Loggia

Režie: Enzo Barboni

IMDb  67 % Kinobox  79 % Podivné dědictví CSFD 85 %
Voyo
Westerny na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Podivné dědictví online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Podivné dědictví online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Podivné dědictví dabing nebo titulky.

Podivné dědictví celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Podivné dědictví Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Podivné dědictví novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Podivné dědictví, které najdeš na našem webu.

10 filmů s Terencem Hillem pro tenhle víkend
10 filmů s Terencem Hillem pro tenhle víkend
29.03.2019 19:30:00 | Tipy na film

Ocelově modré oči a pěsti létající na všechny strany. Co jiného si po vyslovení jména Terence Hill ostatně představit než pořádnou rvačku, na konci které odchází s několika šrámy po boku věrného parťáka Buda Spencera. A kdy jindy si připomenout to nejlepší z jeho filmografie než právě nyní, když oslavuje požehnaných 80 let.

Podivné dědictví recenze a hodnocení

Ve filmu Podivné dědictví hrají Terence Hill, Gregory Walcott, Yanti Somer, Dominic Barto, Harry Carey, Jr., Enzo Fiermonte, Danika La Loggia.

Film Podivné dědictví režíruje Enzo Barboni.

Film Podivné dědictví má 115 minut.

Film Podivné dědictví není zatím nikde online.

Film Podivné dědictví není zatím kde sledovat.