FB pixel TP pixel
Poklad byzantského kupce
Poklad byzantského kupce

Poklad byzantského kupce

Poklad byzantského kupce
Česko | 1966 | Komedie | Krimi komedie

Detektivní příběh, v němž se vše točí kolem starodávného pokladu z devátého století, považovaného za zničený v době druhé světové války, se odehrává v archeologickém prostředí. Jeho hlavní postavou je vedle kapitána Exnera, vyšetřujícího podivnou vraždu, spáchanou na půdě vědeckého ústavu, mladá...

Detektivní příběh, v němž se vše točí kolem starodávného pokladu z devátého století, považovaného za zničený v době druhé světové války, se odehrává v archeologickém prostředí. Jeho hlavní postavou je vedle kapitána Exnera, vyšetřujícího podivnou vraždu, spáchanou na půdě vědeckého ústavu, mladá studentka UMPRUM Kamila Housková, která zjistí, že poklad nebyl zničen, ale s největší pravděpodobností ukraden. Bystrá dívka pokračuje proti vůli kapitána Exnera v pátrání po pokladu a přivede vyšetřovatele na stopu, dokazující souvislost mezi ztraceným pokladem a zavražděnou ženou...

Hrají: Jiří Vala, Gabriela Vránová, Jiří Sovák, Vladimír Šmeral, Jan Libíček, Václav Lohniský, Josef Kemr

Režie: Ivo Novák

IMDb  71 % Kinobox  72 %

Poklad byzantského kupce online

Sledovat Poklad byzantského kupce online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poklad byzantského kupce online, zda je ke stažení a zda má Poklad byzantského kupce dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poklad byzantského kupce recenze a hodnocení

Tvůj názor na Poklad byzantského kupce?

Ve filmu Poklad byzantského kupce hrají Jiří Vala, Gabriela Vránová, Jiří Sovák, Vladimír Šmeral, Jan Libíček, Václav Lohniský, Josef Kemr.

Film Poklad byzantského kupce režíruje Ivo Novák.

Film Poklad byzantského kupce můžete vidět na Voyo.

Film Poklad byzantského kupce je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.