FB pixel TP pixel
Poklad na Sovím hrádku
Poklad na Sovím hrádku

Poklad na Sovím hrádku

Poklad na Sovím hrádku
Česko | 2004 | Pohádky | Rodinné

Každý hrad v sobě ukrývá nějaké tajemství. Ne jinak je tomu i v pohádce Poklad na Sovím Hrádku. Hluboko v podzemí Sovího Hrádku je uložen poklad, který střeží zlatá sova. Lidskému světu zůstal poklad utajen po celá staletí. O jeho existenci věděli jen pohádkoví skřítkové Kilián a Damián a jejich kam...

Každý hrad v sobě ukrývá nějaké tajemství. Ne jinak je tomu i v pohádce Poklad na Sovím Hrádku. Hluboko v podzemí Sovího Hrádku je uložen poklad, který střeží zlatá sova. Lidskému světu zůstal poklad utajen po celá staletí. O jeho existenci věděli jen pohádkoví skřítkové Kilián a Damián a jejich kamarádka sova Emilka. A kdyby se tito skřítkové náhodou nesetkali s dětmi Honzíkem a Andělkou, zůstal by poklad utajen i nadále. Jenže, skřítkové jsou bytůstky upovídané a děti zase hodně zvídavé. A tak se zanedlouho o pokladu dozví i lakotná a chamtivá vévodkyně z nedalekého zámku. Nestačí jí bohatství, které ji vévoda zanechal, chce stále víc a víc. Rozhodne se proto, že získá zlatý poklad za každou cenu. Přivede tak nejen sebe, ale i děti do nebezpečných situací.

CSFD  55 %

Poklad na Sovím hrádku online

Sledovat Poklad na Sovím hrádku online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poklad na Sovím hrádku online, zda je ke stažení a zda má Poklad na Sovím hrádku dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 1. 9. 2018
Zdarma

Poklad na Sovím hrádku obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poklad na Sovím hrádku, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poklad na Sovím hrádku postavy.

Poklad na Sovím hrádku recenze a hodnocení

Ve filmu Poklad na Sovím hrádku hrají Simona Stašová, Jiřina Bohdalová, Mariana Prachařová, Ladislav Ondřej, Jakub Prachař, Barbora Dipoldová, Ladislav Potměšil.

Film Poklad na Sovím hrádku režíruje Zdeněk Zelenka.

Film Poklad na Sovím hrádku můžete vidět na iVysílání.

Film Poklad na Sovím hrádku je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.