FB pixel TP pixel
Cop or Hood
Cop or Hood

Policajt nebo rošťák

Cop or Hood
Francie | 1979 | Komedie | Krimi komedie | 107 minut

Ve filmu Policajt nebo rošťák je Jean-Paul Belmondo přesně takový, jakého ho mají diváci nejraději. Tvrdý, neústupný, trochu samotářský, ale především vždy obklopen krásnými ženami a vždy nad věcí. Do Nice přijíždí inkognito divizní komisař oddělení vnitřního vyšetřování Stan Borowitz, specialista n...

Ve filmu Policajt nebo rošťák je Jean-Paul Belmondo přesně takový, jakého ho mají diváci nejraději. Tvrdý, neústupný, trochu samotářský, ale především vždy obklopen krásnými ženami a vždy nad věcí. Do Nice přijíždí inkognito divizní komisař oddělení vnitřního vyšetřování Stan Borowitz, specialista na čistky uvnitř policie. Vše totiž nasvědčuje tomu, že nedávno zavražděný komisař Bertrand byl v úzkém spojení s místní mafií. A není zdaleka sám. Policejní inspektoři Rey a Massard jsou do vraždy přímo zapleteni, je tedy nutné je usvědčit a policii očistit. Borowitz má vlastní netradiční prostředky a postupy a rozhodne se vyvolat válku gangů, která by jako první vydala oba zkorumpované inspektory. Nečekaný příjezd neposlušné dcery Charlotty vše zkomplikuje.

Hrají: Jean-Paul Belmondo, Georges Géret, Jean-François Balmer, Claude Brosset, Julie Jézéquel, Michel Galabru, Marie Laforet

Režie: Georges Lautner

Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Policajt nebo rošťák online

Policajt nebo rošťák online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Policajt nebo rošťák novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Policajt nebo rošťák, které najdeš na našem webu.

10 filmů, kterými nejlépe uctít památku Jeana-Paula Belmonda
10 filmů, kterými nejlépe uctít památku Jeana-Paula Belmonda
06.09.2021 | Tipy na film

Ve věku osmdesáti osmi let nás dnes opustil osobitý francouzský herec Jean-Paul Belmondo, který dokázal skvěle zahrát v legendárních komediích, ale také v pořádně drsňáckých thrillerech a kriminálkách. Abychom si na něj zavzpomínali, vybrali jsme desítku jeho nejlepších snímků.

Policajt nebo rošťák recenze a hodnocení

Ve filmu Policajt nebo rošťák hrají Jean-Paul Belmondo, Georges Géret, Jean-François Balmer, Claude Brosset, Julie Jézéquel, Michel Galabru, Marie Laforet.

Film Policajt nebo rošťák režíruje Georges Lautner.

Film Policajt nebo rošťák má 107 minut.

Film Policajt nebo rošťák není zatím nikde online.

Film Policajt nebo rošťák není zatím kde sledovat.