FB pixel TP pixel
Policie Hvar
Policie Hvar

Policie Hvar

Policie Hvar
Česko | 2024 | Krimi seriály | Případ týdne | 55 minut

Chorvatsko. Dovolenková destinace statisíců českých i slovenských turistů, kteří sem jezdí za mořem, horami, památkami, zábavou i uvolněním. Protože i v ráji dovolených se občas něco pokazí. A občas vraždí... Děj seriálu se odehrává na ostrově Hvar, na kterém ústřední dvojice česko-slovenských detek...

Chorvatsko. Dovolenková destinace statisíců českých i slovenských turistů, kteří sem jezdí za mořem, horami, památkami, zábavou i uvolněním. Protože i v ráji dovolených se občas něco pokazí. A občas vraždí... Děj seriálu se odehrává na ostrově Hvar, na kterém ústřední dvojice česko-slovenských detektivů pomáhá objasňovat zločiny českých a slovenských turistů. Michal a Ivana jsou jako oheň a voda. Zatímco on je vtipný, sarkastický detektiv ze „staré školy“, ona je zase svobodomyslná, temperamentní žena. Společně musí napravit porušenou harmonii slunného ostrova. Smíšený místní policejní aparát se dostane k vyšetřování i těch nejzávažnějších zločinů. Pravidlo je jasné. Česká mrtvola, český hlavní vyšetřovatel. A naopak.

Hrají: Jakub Štáfek, Alžbeta Ferencová, Bořek Slezáček, Tomáš Sean Pšenička, Peter Nádasdi, Leona Skleničková, Petr Vaněk, Jan Plouhar, Vilma Cibulková, Jakub Jablonský, Simona Kollárová

Režie: Tomáš Pavlíček, Matúš Ryšan

Policie Hvar online

Sledovat Policie Hvar online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Policie Hvar online, zda je ke stažení a zda má Policie Hvar dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 29. 1. 2024
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Policie Hvar novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Policie Hvar, které najdeš na našem webu.

Tomáš Klus na Primě naprosto propadl. Nova poprvé nasadí exkluzivitu z Voyo
Tomáš Klus na Primě naprosto propadl. Nova poprvé nasadí exkluzivitu z Voyo
27.02.2024 15:30:00 | České novinky

Noční můry televize Prima jsou bohužel realitou. Pokus nasadit proti Specialistům na Nově odlehčenou rodinnou zábavu s Tomášem Klusem se vůbec nepovedl a seriálová novinka už klesla na polovinu své startovní sledovanosti. Jde tak o jeden z prvních televizních propadáků letošního roku.

Smysl pro tumor se loučí fantastickou sledovaností. Primu s Novou vyzve sci-fi s Macháčkem
Smysl pro tumor se loučí fantastickou sledovaností. Primu s Novou vyzve sci-fi s Macháčkem
26.02.2024 14:45:00 | České novinky

Česká televize odvysílala jeden ze svých největších hitů posledních měsíců Smysl pro tumor. Na ten se příští týden pokusí navázat sci-fi žánrem, což bude pro televizi velký krok do neznáma. Šanci na první příčku sledovanosti získá Prima. Nova naopak nadále ztrácí.

Největší jarní novinky na Nově: Pestré kriminálky, konec Zlaté labutě, Superlov a další
Největší jarní novinky na Nově: Pestré kriminálky, konec Zlaté labutě, Superlov a další
25.02.2024 15:30:00 | České novinky

Zima se pomalu blíží ke svému závěru a TV Nova již zařadila do své nabídky tituly, s nimiž chce dominovat během jarní sezóny. Kromě novinek přichází i celá řada televizních stálic, takže diváky čeká pestrá nabídka kriminálek, soutěže, ale také velké finále oblíbené dobovky Zlatá labuť.

Policie Hvar začne zábavně a vtipně. Pak spadne do kriminální rutiny
Policie Hvar začne zábavně a vtipně. Pak spadne do kriminální rutiny
06.02.2024 12:30:00 | Filmové recenze

Tak se nám komerční televize rozhodly bojovat o diváky na březích Jadranu. Prima nejprve uvedla krimi seriál Na vlnách Jadranu a nyní přichází se svým komediálně laděným příspěvkem i TV Nova, jež zároveň novinku uvádí s předstihem na platformě Voyo. Stojí ale Policie Hvar za pozornost?

Smysl pro tumor drtí konkurenci. Porazil i horkou krimi novinku Novy
Smysl pro tumor drtí konkurenci. Porazil i horkou krimi novinku Novy
05.02.2024 16:40:00 | České novinky

Sečteno, podtrženo. S novým dramatickým seriálem podle belgické licence Smysl pro tumor se Česká televize trefila do černého. Nejenže doručila povedený projekt, ten si však záhy našel více než milion diváků, které si stabilně drží a zdá se, že ani novinky se sledovaností nějak neotřesou. Odlehčený příběh o rakovině porazil i novou TV Nova s Jakubem Štáfkem.

Povedený začátek roku na Voyo. Nová krimi z Jadranu, sériový vrah i nálož sportu
Povedený začátek roku na Voyo. Nová krimi z Jadranu, sériový vrah i nálož sportu
31.01.2024 15:30:00 | Filmové novinky

Největší tuzemská streamovací služba Voyo nehodlá ve své snaze o útok na Netflix slevit ani v novém roce. A zatím se zdá, že vše šlape skutečně na plné obrátky. Nabídka na konec zimy a začátek jara totiž vypadá hodně nabušeně. Nejenže se vrátí populární hity a do nabídky se zařadí i nové originály, řada dojde i na větší propagaci sportu.

Policie Hvar recenze a hodnocení

Tomáš Stejskal
Tomáš Stejskal iHned
04.02.2024

Televize Nova začíná vysílat nový krimi seriál Policie Hvar, v němž Jakub Štáfek s Alžbetou Ferencovou vyšetřují zločiny českých a slovenských turistů na chorvatském ostrově. Bohužel letní opar jako by postavám spolu se šploucháním vln vymyl mozek....   Celá recenze

V seriálu Policie Hvar hrají Jakub Štáfek, Alžbeta Ferencová, Bořek Slezáček, Tomáš Sean Pšenička, Peter Nádasdi, Leona Skleničková, Petr Vaněk, Jan Plouhar, Vilma Cibulková, Jakub Jablonský, Simona Kollárová.

Seriál Policie Hvar můžete vidět na Voyo.

Seriál Policie Hvar je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.