FB pixel TP pixel
The Last House on the Left
The Last House on the Left

Poslední dům nalevo

The Last House on the Left
USA | 2009 | Horory | Psychologický horor | 110 minut

Oko za oko. Zub za zub. Starodávné pravidlo pohřbené pod tuhou civilizační slupkou. V lidském životě ale můžou nastat chvíle, kdy se tahle slupka sloupne, a z beránků se stávají vlci. Většinou v tom hraje roli náhoda. Třeba jako ta, která poslala bandu násilníků schovat se před bouřkou do posledního...

Oko za oko. Zub za zub. Starodávné pravidlo pohřbené pod tuhou civilizační slupkou. V lidském životě ale můžou nastat chvíle, kdy se tahle slupka sloupne, a z beránků se stávají vlci. Většinou v tom hraje roli náhoda. Třeba jako ta, která poslala bandu násilníků schovat se před bouřkou do posledního domu nalevo, v němž žili lidé, kteří se během jediné noci z obětí proměnili v jejich katy. Thrillerem Poslední dům nalevo odstartoval v roce 1972 kariéru mistr hrůzy Wes Craven. Jeho remake má vyděsit novou generaci návštěvníků kin a slibuje stejně šokující podívanou. Mari Collingwoodová přijela s rodiči strávit prázdniny na jejich letní sídlo utopené uprostřed hlubokých lesů. Idyla vezme za své hned po příjezdu, kdy Mari vyrazí pozdravit dávnou kamarádku Paige a společně vlezou do cesty z vězení uprchlému psychopatovi Krugovi a jeho kumpánům. Ti se chtějí nepohodlných svědkyň zbavit. Paige zavraždí, ale Mari, navzdory tomu, že ji znásilní a postřelí, dokáže utéct.

Poslední dům nalevo obsazení

Herci: Tony Goldwyn, Monica Potter, Martha MacIsaac, Spencer Treat Clark, Garret Dillahunt, Joshua Cox, Michael Bowen

Režie: Dennis Iliadis

Kinobox  66 % Poslední dům nalevo CSFD 66 %

Poslední dům nalevo online

Sledovat Poslední dům nalevo online můžeš na Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední dům nalevo online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Poslední dům nalevo dabing nebo titulky.

Rakuten
Rakuten
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 2. 2021
Půjčení za 59 Kč nebo 79 Kč (HD) Nákup za 179 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poslední dům nalevo novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Poslední dům nalevo, které najdeš na našem webu.

11 filmů, které jsou od 16. února nově dostupné na Netflixu s češtinou
11 filmů, které jsou od 16. února nově dostupné na Netflixu s češtinou
16.02.2021 | Tipy na film

Netflix v polovině měsíce opět přidává větší balíček licencovaných filmů napříč různými žánry. Těšit se můžete na sci-fi, fantasy, thrillery i totální kultovky, kterým nechybí ani česká podpora v podobě titulků.

Poslední dům nalevo zajímavosti

Tržby v českých kinech
892 594 Kč
Návštěvnost v českých kinech
9 149 diváků

Poslední dům nalevo recenze a hodnocení

Ve filmu Poslední dům nalevo hrají Tony Goldwyn, Monica Potter, Martha MacIsaac, Spencer Treat Clark, Garret Dillahunt, Joshua Cox, Michael Bowen.

Film Poslední dům nalevo režíruje Dennis Iliadis.

Film Poslední dům nalevo má 110 minut.

Film Poslední dům nalevo vidělo v českých kinech 9 149 diváků.

Film Poslední dům nalevo můžete vidět na Rakuten.

Film Poslední dům nalevo je online na Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.