FB pixel TP pixel
Poslední šichta Tomáše Hisema
Poslední šichta Tomáše Hisema

Poslední šichta Tomáše Hisema

Poslední šichta Tomáše Hisema
| 2017

„Doufám, že je všecko v pořádku a že z toho budete něco mít,“ prohlašuje horník Tomáš Hisem na začátku své pracovní směny v ostravském dole Paskov, kterou se rozhodl zdokumentovat. Jeho tvář v záběru sice nevidíme – kameru, kterou propašoval do dolu, má připevněnou na helmě – ale při kontrole temnýc...

„Doufám, že je všecko v pořádku a že z toho budete něco mít,“ prohlašuje horník Tomáš Hisem na začátku své pracovní směny v ostravském dole Paskov, kterou se rozhodl zdokumentovat. Jeho tvář v záběru sice nevidíme – kameru, kterou propašoval do dolu, má připevněnou na helmě – ale při kontrole temných, prašných tunelů a klaustrofobických skulinek v zemi, kudy procházíme či lezeme po čtyřech spolu s ním, si vystačí s peprným hlasovým projevem echt Ostravaka. Bezprostředně a po svém zachycuje konkrétní místo v konkrétní čas – den předtím, než byl Paskov uzavřen a o práci přišlo 1300 jeho kolegů.Po registraci je tento film dostupný ke zhlédnutí zdarma.

Poslední šichta Tomáše Hisema online

Sledovat Poslední šichta Tomáše Hisema online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední šichta Tomáše Hisema online, zda je ke stažení a zda má Poslední šichta Tomáše Hisema dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 13. 2. 2021
Předplatné za 135 Kč

Poslední šichta Tomáše Hisema novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Poslední šichta Tomáše Hisema, které najdeš na našem webu.

ROZHOVOR: Režisér Jindřich Andrš o Nové šichtě, MikeJePan a dokumentární tvorbě
ROZHOVOR: Režisér Jindřich Andrš o Nové šichtě, MikeJePan a dokumentární tvorbě
04.11.2021 16:00:00 | Rozhovor

Dokument Nová šichta o horníkovi Tomáši Hisemovi, který vyměnil hornictví za svět IT, patří mezi nejlepší filmy roku. A tak jsme se rozhodli udělat rozhovor s jeho režisérem nejen o tom, jak vznikla jeho chválená novinka.

Tvůj názor na Poslední šichta Tomáše Hisema?