FB pixel TP pixel
Cortex

Poslední zločin

Cortex
Francie | 2008 | Krimi filmy | 105 minut

Příběh filmu Příliš mladá noc vypráví o dvou dvanáctiletých klucích, kteří se den po Silvestru náhodně ocitnou na zvláštní oslavě v bytě mladé dívky a ve společnosti dvou dospělých mužů. Děti se v bytě zapomenou, prožijí svoje první setkání s láskou a sexualitou, přestanou vnímat čas a neuvědomí si,...

Příběh filmu Příliš mladá noc vypráví o dvou dvanáctiletých klucích, kteří se den po Silvestru náhodně ocitnou na zvláštní oslavě v bytě mladé dívky a ve společnosti dvou dospělých mužů. Děti se v bytě zapomenou, prožijí svoje první setkání s láskou a sexualitou, přestanou vnímat čas a neuvědomí si, že se po nich doma shánějí a pravděpodobně už je hledá policie. Intimní aktuální příběh syrově a autenticky nahlíží na současné partnerské vztahy, přičemž nekompromisně odkrývá jejich prázdnotu. Děti se ve filmu dostávají do situací, před kterými by měly být, alespoň podle našich společenských zvyklostí, chráněny.

Hrají: André Dussollier, Julien Boisselier, Pascal Elbé, Chantal Neuwirth, Claire Nebout, Laure Salama, Gilles Gaston-Dreyfus

Režie: Nicolas Boukhrief

IMDb  62 % Kinobox  61 %

Poslední zločin online

Sledovat Poslední zločin online můžeš na Canal Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední zločin online, zda je ke stažení a zda má Poslední zločin dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poslední zločin recenze a hodnocení

Ve filmu Poslední zločin hrají André Dussollier, Julien Boisselier, Pascal Elbé, Chantal Neuwirth, Claire Nebout, Laure Salama, Gilles Gaston-Dreyfus.

Film Poslední zločin režíruje Nicolas Boukhrief.

Film Poslední zločin má 105 minut.

Film Poslední zločin můžete vidět na Canal Plus.

Film Poslední zločin je online na Canal Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.