FB pixel TP pixel
Cortex

Poslední zločin

Cortex
Francie | 2008 | Krimi filmy | 105 minut

Příběh filmu Příliš mladá noc vypráví o dvou dvanáctiletých klucích, kteří se den po Silvestru náhodně ocitnou na zvláštní oslavě v bytě mladé dívky a ve společnosti dvou dospělých mužů. Děti se v bytě zapomenou, prožijí svoje první setkání s láskou a sexualitou, přestanou vnímat čas a neuvědomí si,...

Příběh filmu Příliš mladá noc vypráví o dvou dvanáctiletých klucích, kteří se den po Silvestru náhodně ocitnou na zvláštní oslavě v bytě mladé dívky a ve společnosti dvou dospělých mužů. Děti se v bytě zapomenou, prožijí svoje první setkání s láskou a sexualitou, přestanou vnímat čas a neuvědomí si, že se po nich doma shánějí a pravděpodobně už je hledá policie. Intimní aktuální příběh syrově a autenticky nahlíží na současné partnerské vztahy, přičemž nekompromisně odkrývá jejich prázdnotu. Děti se ve filmu dostávají do situací, před kterými by měly být, alespoň podle našich společenských zvyklostí, chráněny.

IMDb  62 %

Poslední zločin online

Sledovat Poslední zločin online můžeš na Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední zločin online, zda je ke stažení a zda má Poslední zločin dabing nebo titulky.

Kuki
Kuki
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 7. 2022
Cena nezjištěna

Poslední zločin obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poslední zločin, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poslední zločin postavy.

Poslední zločin recenze a hodnocení

Ve filmu Poslední zločin hrají André Dussollier, Julien Boisselier, Pascal Elbé, Chantal Neuwirth, Claire Nebout, Laure Salama, Gilles Gaston-Dreyfus.

Film Poslední zločin režíruje Nicolas Boukhrief.

Film Poslední zločin má 105 minut.

Film Poslední zločin můžete vidět na Kuki.

Film Poslední zločin je online na Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.