FB pixel TP pixel
Friends of God: A Road Trip with Alexandra Pelosi
Friends of God: A Road Trip with Alexandra Pelosi

Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou

Friends of God: A Road Trip with Alexandra Pelosi
USA | 2007 | Dokumenty | Křesťanské | 56 minut

V Americe je hruba 50 až 80 miliónů evangelíků, záleží na tom, koho se zeptáte. Obě čísla jsou značně vysoká – nyní je mnohem snazší pochopit, proč se evangelíci v tamní kultuře a demokracii stali tak ohromnou silou. Kdo vůbec jsou tihle evangeličtí křesťané? V co věří? A co znamenají pro budoucnost...

V Americe je hruba 50 až 80 miliónů evangelíků, záleží na tom, koho se zeptáte. Obě čísla jsou značně vysoká – nyní je mnohem snazší pochopit, proč se evangelíci v tamní kultuře a demokracii stali tak ohromnou silou. Kdo vůbec jsou tihle evangeličtí křesťané? V co věří? A co znamenají pro budoucnost své země? Neohrožená reportérka HBO Alexandra Pelosi vezme prostřednictvím tohoto dokumentu diváky na zábavný výlet do srdce Ameriky. Právě tam se formuje velmi motivovaný a organizovaný blok konzervativních voličů, kteří jsou zarputile odhodláni formovat morální a politickou budoucnost nás všech k obrazu Krista.

Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou online

Sledovat Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou online, zda je ke stažení a zda má Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 3. 2014
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou postavy.

Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou recenze a hodnocení

Tvůj názor na Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou?

Ve filmu Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou hrají .

Film Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou režíruje Alexandra Pelosi.

Film Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou má 56 minut.

Film Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou můžete vidět na HBO Max.

Film Přátelé Boha: Cesta s Alexandrou Pelosiovou je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.